2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przełączników sieciowych dla sądów apelacji łódzkiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 170 sztuk przełączników sieciowych 48-portowych PoE dla sądów apelacji łódzkiej wraz z zapewnieniem gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w szczególności w Załączniku nr 4 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia będzie realizowana dla sądów apelacji łódzkiej zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ – lista dostaw. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą zgłoszone potrzeby sądów oraz zagwarantowane środki finansowe.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 170 sztuk przełączników sieciowych 48-portowych PoE dla sądów apelacji łódzkiej wraz z zapewnieniem gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w szczególności w Załączniku nr 4 do SWZ. Ilość urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia będzie realizowana do Sądu Apelacyjnego w Łodzi zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ – lista dostaw. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą zgłoszone potrzeby sądów oraz zagwarantowane środki finansowe.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą zgłoszone potrzeby sądów oraz zagwarantowane środki finansowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie prawa opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji do łącznej ilości: Przełącznik sieciowy 48-portowy PoE – do łącznej ilości szt. 17.