2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Uzeniny
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky uzenin dle níže uvedených CPV kódů. Předmět plnění bude realizován dle požadavků zadavatele specifikovaných v jednotlivých veřejných zakázkách zadávaných v rámci DNS na elektronickém profilu zadavatele. Prostřednictvím DNS budou kvalifikovaní dodavatelé vyzýváni k předložení nabídek podle bližší specifikace zadavatele v rámci jednotlivých veřejných zakázek.
Interne Kennung: PZ-2025-0000059
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131120 Wurstwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131210 Räucherschinken, 15131200 Getrocknetes, eingesalzenes, geräuchertes oder gewürztes Fleisch, 15131500 Geflügelerzeugnisse, 15131410 Schinken, 15131130 Würste, 15131220 Speck, 15131230 Salami, 15131100 Wurstfleischerzeugnisse, 15131400 Schweinefleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS - uzeniny - 2.minitendr
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné opakované dodávky uzenin po dobu 6 měsíců, a to v souladu s technickou specifikací.
Interne Kennung: PZ-2026-0000053
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131200 Getrocknetes, eingesalzenes, geräuchertes oder gewürztes Fleisch, 15131500 Geflügelerzeugnisse, 15131210 Räucherschinken, 15131410 Schinken, 15131130 Würste, 15131220 Speck, 15131230 Salami, 15131100 Wurstfleischerzeugnisse, 15131400 Schweinefleischerzeugnisse