2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pronájem datového centra DC3
Beschreibung: Účelem této veřejné zakázky je zajištění pronájmu datového centra pro zadavatele, tj. zajištění „housingových“ služeb, spočívajících zejména v umístění a v trvalém provozu serverů, diskových polí, zálohovacích jednotek, SAN switchů, LAN switchů atd. zadavatele do vlastních racků dodavatele/zadavatele vč. PDU (Power Distribution Unit) na sále (sálech) v datovém centru dodavatele splňujícím požadavky TIER III., včetně zajištění specifických parametrů těchto služeb ze strany dodavatele, poskytování související technické podpory a poskytování služeb síťové konektivity optických datových linek do stávajících datových center zadavatele vč. zajištění dodávek elektrické energie. Předmětem této veřejné zakázky je: a) poskytování „housingových služeb“ v rozsahu uvedeném ve Smlouvě, b) zajištění a poskytování služeb síťové konektivity optických datových linek, c) poskytování technické podpory, d) zajištění dodávek elektrické energie. Detailní specifikace předmětu plnění je uvedena v Příloze č. 2 Hlavního dokumentu zadávací dokumentace – „Obchodní podmínky“ (výše a dále též jen „Smlouva“).
Interne Kennung: 2501069
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72300000 Datendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312310 Wartung von Datennetzeinrichtungen, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste, 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku dle § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. Změny cen uvedených v bodě 5.2 písm. a), b) a d) Smlouvy (tj. Měsíční paušál, Služby síťové konektivity a za Rozšiřující služby Remote Hands (Long-Hands)) jsou možné pouze v důsledku inflace za podmínek dále uvedených. a) Průměrná roční míra inflace vyjádřená přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen zveřejněná Českým statistickým úřadem za kalendářní rok předcházející roku, kdy je úprava ceny oznamována (dále jen „Index“) přesáhne hodnotu 1,0 %. b) Informaci o navýšení cen oznámí Poskytovatel Objednateli písemně nejpozději do 30 dnů ode dne, kdy bude oficiálně vyhlášena Českým statistickým úřadem míra Indexu, nejdříve však po uplynutí 2 let od nabytí účinnosti Smlouvy. c) Změny cen budou vypočteny podle vzorce: stávající cena x 3/4 hodnoty Indexu. Výsledek bude zaokrouhlen na 2 desetinná místa dle matematických pravidel pro zaokrouhlování. Změna ceny může činit maximálně 7,5 %, což odpovídá hodnotě Indexu 10 %. d) Změna cen podle tohoto ustanovení vyžaduje uzavření dodatku ke Smlouvě, ve kterém bude změna konstatována. Součástí dodatku o změně cen bude aktualizovaný bod 5.2 Smlouvy. e) Nové ceny budou použity vždy s účinností k datu ročního výročí nabytí účinnosti Smlouvy následujícím po podpisu dodatku o změně cen. f) Vyhrazená změna závazku se neuplatní první 2 roky od nabytí účinnosti Smlouvy (viz písm. b) bodu 5.8 Smlouvy).