See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” SPZOZ w Warszawie. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Zamawiający informuje, że w przypadku złożenia oferty przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Zamawiający przez fakt zawarcia umowy nie stanie się członkiem TUW. TUW składa ofertę na warunkach zgodnych z SWZ wraz z załącznikami, a ewentualny wybór oferty złożonej przez TUW nie będzie się wiązał z nabyciem lub utrzymaniem członkostwa w TUW. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 738480-2025
Interne Kennung: 42/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W zakresie nieuregulowanym ustawą Pzp lub SWZ do oświadczeń i dokumentów składanych przez Wykonawcę w postępowaniu zastosowanie mają w szczególności przepisy rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 23.12.2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy, rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 3.08.2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30.12.2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. Zamawiający oczekuje, że Wykonawcy zapoznają się dokładnie z treścią SWZ. Wykonawca ponosi ryzyko niedostarczenia wszystkich wymaganych informacji i dokumentów oraz złożenia oferty nieodpowiadającej wymaganiom określonym przez Zamawiającego. Klauzula informacyjna RODO, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1) znajduje się w rozdziale XII SWZ. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej Open Nexus. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami, w tym składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem ww. platformy zakupowej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, sprzętu elektronicznego oraz medycznego, łodzi motorowej oraz OC z tytułu prowadzonej działalności pozamedycznej i posiadanego mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, sprzętu elektronicznego oraz medycznego, łodzi motorowej oraz OC z tytułu prowadzonej działalności pozamedycznej i posiadanego mienia. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Zamawiający informuje, że w przypadku złożenia oferty przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Zamawiający przez fakt zawarcia umowy nie stanie się członkiem TUW. TUW składa ofertę na warunkach zgodnych z SWZ wraz z załącznikami, a ewentualny wybór oferty złożonej przez TUW nie będzie się wiązał z nabyciem lub utrzymaniem członkostwa w TUW.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Obowiązkowe ubezpieczenie OC podmiotu wykonującego działalność leczniczą oraz dobrowolne ubezpieczenie OC w związku z wykonywaniem przez Ubezpieczonego działalności leczniczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obowiązkowe ubezpieczenie OC podmiotu wykonującego działalność leczniczą oraz dobrowolne ubezpieczenie OC w związku z wykonywaniem przez Ubezpieczonego działalności leczniczej. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Zamawiający informuje, że w przypadku złożenia oferty przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Zamawiający przez fakt zawarcia umowy nie stanie się członkiem TUW. TUW składa ofertę na warunkach zgodnych z SWZ wraz z załącznikami, a ewentualny wybór oferty złożonej przez TUW nie będzie się wiązał z nabyciem lub utrzymaniem członkostwa w TUW.
Interne Kennung: Część 2