2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usług w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów SP ZOZ w Obornikach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej w zakresie przygotowania, dystrybucji posiłków dla pacjentów Szpitala od Wykonawcy do Zamawiającego w termosach i naczyniach gastronomicznych, dostawę naczyń i sztućcu wielokrotnego użytku oraz odbiór resztek pokonsumpcyjnych pod adres: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach, ul. Szpitalna 2, 64-600 Oborniki.
Interne Kennung: ZPU/01/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: korzystając z art 138 pkt 2 ppkt 2 z uwagi na kończąca się poprzednią umowę świadczącą usługi żywienia w szpitalu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów SP ZOZ w Obornikach
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste