539322-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Spezialfahrzeuge – Mijloace de mobilitate terestră pentru proiectul „Efficient Management of CBRN Emergencies Caused by Natural Disaster (CBRN Guard) – ROMD00078” LOT nr. 1 - 1 cpl. ,,Autovehicul cu capacitatea de 17+1 locuri” LOT nr. 2 - 3 cpl. ,,Autovehicul de patrulare 8+1 locuri” LOT nr. 3 - 1 cpl. ,,Cvadriciclu - ATV”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mijloace de mobilitate terestră pentru proiectul „Efficient Management of CBRN Emergencies Caused by Natural Disaster (CBRN Guard) – ROMD00078” LOT nr. 1 - 1 cpl. ,,Autovehicul cu capacitatea de 17+1 locuri” LOT nr. 2 - 3 cpl. ,,Autovehicul de patrulare 8+1 locuri” LOT nr. 3 - 1 cpl. ,,Cvadriciclu - ATV”
Beschreibung: Achiziționarea de mijloace de mobilitate terestră, printr-o procedură organizată pe 3 loturi ( LOT nr. 1 - pentru Autovehicule cu capacitatea de 17+1 locuri 1xcpl; LOT nr. 2 - pentru 8+1 locuri 3xcpl si LOT nr. 3 - pentru Cvadriciclu - ATV 1xcpl) pentru proiectul „Efficient Management of CBRN Emergencies Caused by Natural Disaster (CBRN Guard) – ROMD00078”. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor!
Interne Kennung: 4701533_2026_PAAPD1573475
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT nr. 1 - 1 cpl Autovehicul cu capacitatea de 17+1 locuri 1
Beschreibung: Achiziția de mijloace de mobilitate terestră, printr-o procedură organizată pe loturi, pentru proiectul „Efficient Management of CBRN Emergencies Caused by Natural Disaster (CBRN Guard) – ROMD00078” în baza unui contract de furnizare, produse necesare pentru asigurarea transportului efectivelor din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Județean Iași. LOT nr. 1 - 1 cpl. ,, Autovehicul cu capacitatea de 17+1 locuri”
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LOT nr. 2 - 3 cpl. ,,Autovehicul de patrulare 8+1 locuri”
Beschreibung: Achiziția de mijloace de mobilitate terestră, printr-o procedură organizată pe loturi, pentru proiectul „Efficient Management of CBRN Emergencies Caused by Natural Disaster (CBRN Guard) – ROMD00078” în baza unui contract de furnizare, produse necesare pentru asigurarea transportului efectivelor din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Județean Iași. LOT nr. 2 - 3 cpl. ,,Autovehicul de patrulare 8+1 locuri”
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT nr. 3 - 1 cpl. ,,Cvadriciclu - ATV”
Beschreibung: Achiziția de mijloace de mobilitate terestră, printr-o procedură organizată pe loturi, pentru proiectul „Efficient Management of CBRN Emergencies Caused by Natural Disaster (CBRN Guard) – ROMD00078” în baza unui contract de furnizare, produse necesare pentru asigurarea transportului efectivelor din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Județean Iași. LOT nr. 3 - 1 cpl. ,,Cvadriciclu - ATV”
Interne Kennung: 3