2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opstellen Soortenmanagementplan en aanvragen ontheffing
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer voor de omschreven opdracht. Voor een nadere omschrijving van de Opdracht en de eisen zie Bijlage 1 Programma van Eisen. De Opdrachtgever wenst met deze aanbesteding een overeenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer die kan voorzien in de behoefte van de Opdrachtgever. Uiterlijk 31 december 2028 wordt de totale opdracht, inclusief de overeenstemming met de provincie Drenthe opgeleverd. Optioneel: 1 jaar monitoring zoals omschreven in het PvE, deze optie kan jaarlijks verlengt worden tot het maximum van 10 jaar.
Interne Kennung: 4987044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie leidraad Zie leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: monitoring zoals beschreven