2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję paliwa gazowego na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w latach 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego (gazu ziemnego wysokometanowego - grupa E) obejmująca sprzedaż i dystrybucję paliwa gazowego na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w latach 2026-2027. Zamówieniem objętych jest 47 szkół i placówek oświatowych funkcjonujących na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.260.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył skrócony termin składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp w związku z pilną potrzebą udzielenia zamówienia. W związku z unieważnieniem poprzednio prowadzonego postępowania w przedmiocie kompleksowej dostawy paliwa gazowego na potrzeby placówek oświatowych Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w latach 2026-2027 konieczne jest jak najszybsze zapewnienie dostaw paliwa gazowego w ramach umowy kompleksowej zawartej na rzecz placówek objętych zamówieniem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001