539439-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Aufzüge – Výměna výtahu MPO_PV20
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýměna výtahu MPO_PV20
BeschreibungPředmětem plnění této VZ je demontáž stávajícího trakčního výtahu budovy MPO Politických vězňů 20, restaurátorská oprava původních šachetních dveří a dodávka a montáž nového osobního výtahu v evakuačním provedení, podle projektové dokumentace zpracované k tomuto účelu. Součástí předmětu zakázky je také záruční a pozáruční servis nového výtahu.
Interne KennungVZ/11600/25/02
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
5. Los
LosLOT-0001