539447-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Bürokräften – Inhuur van Facilitair Adviseurs
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur van Facilitair Adviseurs
BeschreibungBinnen de reikwijdte van deze aanbesteding valt de Inhuur van Facilitair adviseurs op het gebied van strategisch en tactisch Facility Management en huisvesting met onder andere de volgende aandachtgebieden: • Indeling, gebruik en optimalisatie van werkplekinrichting en ruimtebeheer • Assetbeheer • Front office diensten • FMIS • Vervoer, mobiliteit en logistiek • Verhuizing en inrichting • Schoonmaak en afvalbeheer • Catering(concepten) • Arbo, milieu en veiligheid: • Duurzaamheid • Gebouwbeheer en onderhoud • Toegangsbeheer en beveiliging • (Digitale) Postafhandeling 1. Aan Deelnemers tijdelijk uitlenen van facilitair adviseurs voor alle in bijlage 8 genoemde functieprofielen, zonder dat van rechtswege een arbeidsovereenkomst tussen een facilitair adviseur en een Deelnemer of Opdrachtgever tot stand komt als gevolg van de Nadere Overeenkomst. De facilitair adviseurs zijn ingedeeld in 2 competentieprofielen: Adviseur Bedrijfsvoering Medior en een Adviseur Bedrijfsvoer €21.00.000
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet inhuren van Facilitair Adviseurs
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe opdracht kan twee worden verlengd met 1 jaar