2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania systemu parkingowego wraz z infrastrukturą i jej montażem oraz przebudowa istniejącego układu drogowego w strefach wjazd/wyjazd.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania systemu parkingowego wraz z infrastrukturą i jej montażem oraz przebudowa istniejącego układu drogowego w strefach wjazd/wyjazd. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Etap I – opracowanie dokumentacji technicznej. Etap II – wykonanie robót budowlanych 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi PFU (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z załącznikami. 4. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określa wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 13/PN/D/2024/AS
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 34996300 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für Parkplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45111300 Abbauarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233251 Erneuerung von Straßendecken, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 34928460 Straßenkegel, 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania systemu parkingowego wraz z infrastrukturą i jej montażem oraz przebudowa istniejącego układu drogowego w strefach wjazd/wyjazd. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje : Etap I – opracowanie dokumentacji technicznej. Etap II – wykonanie robót budowlanych 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi PFU (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz z załącznikami. 4. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określa wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233251 Erneuerung von Straßendecken, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 34928460 Straßenkegel, 71220000 Architekturentwurf