539524-2025 - Wettbewerb
Polen – Kundenkreditkarten – Dostawa kart podarunkowych przedpłaconych w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kart podarunkowych przedpłaconych w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kart podarunkowych w formie elektronicznych kart przedpłaconych, posiadających możliwość płatności z wykorzystaniem technologii płatności zbliżeniowej, zwanych dalej kartami podarunkowymi, które można realizować we wszystkich punktach usługowo-handlowych na terenie całego kraju, posiadających terminale rozliczeń kart płatniczych. Zamawiający zamawia wraz z dostawą 327 sztuk kart podarunkowych przedpłaconych, każda o wartości 1.000,00 zł.
Interne KennungODN-BP.3211.11.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163000 Kundenkreditkarten
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa kart podarunkowych w formie elektronicznych kart przedpłaconych, posiadających możliwość płatności z wykorzystaniem technologii płatności zbliżeniowej, zwanych dalej kartami podarunkowymi, które można realizować we wszystkich punktach usługowo-handlowych na terenie całego kraju, posiadających terminale rozliczeń kart płatniczych. Zamawiający zamawia wraz z dostawą 327 sztuk kart podarunkowych przedpłaconych, każda o wartości 1.000,00 zł.