2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS – Nákup ojetých autobusů
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému („DNS“) s názvem „DNS – Nákup ojetých autobusů". Cílem zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na jeho aktuální potřeby plnit předmět dílčích veřejných zakázek („minitendry“), a to v průběhu doby trvání DNS. Prostřednictvím minitendrů v DNS má zadavatel v úmyslu zajistit průběžnou obnovu a rozšíření svého vozového parku autobusů nákupem ojetých autobusů v rozsahu a technické specifikaci podle jeho provozních potřeb. Zadavatel předmět minitendrů, jež budou v DNS zadávány, vymezuje tak, jak je uvedeno níže. DNS není rozdělen do kategorií. Předmětem plnění je dodávka ojetých autobusů kategorie M1, M2 a M3 („vozidla") za účelem obnovy a rozšíření vozového parku zadavatele, a to včetně příslušenství. Konkrétní požadavky a přesné vymezení předmětu jednotlivých minitendrů, včetně technických podmínek a specifikace požadovaných vozidel (zejména typ, kategorie, stáří, podrobnější technická specifikace, maximální nájezd kilometrů, technický stav, emisní norma apod.), budou vždy uvedeny v příslušné výzvě k podání nabídek na dílčí minitendr v rámci zavedeného DNS. Více viz ZD.
Interne Kennung: DNS – Nákup ojetých autobusů
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001