539570-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla inwestycji: „Zaprojektowanie i budowa Zaplecza Technicznego Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej - Łódź Karolew dla celów obsługi i utrzymania zespołów trakcyjnych, realizowanej w ramach projektu pn. „Budowa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Etap VI – Zaplecze Techniczne”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla inwestycji: „Zaprojektowanie i budowa Zaplecza Technicznego Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej - Łódź Karolew dla celów obsługi i utrzymania zespołów trakcyjnych, realizowanej w ramach projektu pn. „Budowa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Etap VI – Zaplecze Techniczne”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla inwestycji: „Zaprojektowanie i budowa Zaplecza Technicznego Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej - Łódź Karolew dla celów obsługi i utrzymania zespołów trakcyjnych, realizowanej w ramach projektu pn. „Budowa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Etap VI – Zaplecze Techniczne”. 2. Zamawiający planuje pozyskać dofinansowanie projektu ze środków Unii Europejskiej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021 – 2027 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 12 – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”) do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: „SWZ”). 4. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy stanowiący Załącznik nr 13 do SWZ – Istotne postanowienia umowy (dalej: „IPU”), które Wykonawca przed złożeniem oferty powinien dokładnie przeanalizować. Wykonawca zobowiązany jest zaplanować wszystkie czynności niezbędne dla prawidłowej realizacji zamówienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Vorherige Bekanntmachung153148-2026
Interne KennungŁKA.ZIZ.271.517.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71520000 Bauaufsicht, 71530000 Beratung im Bauwesen, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla inwestycji: Zaprojektowanie i budowa Zaplecza Technicznego Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej - Łódź Karolew dla celów obsługi i utrzymania zespołów trakcyjnych”, realizowanej w ramach projektu pn. „Budowa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Etap VI – Zaplecze Techniczne”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla inwestycji: „Zaprojektowanie i budowa Zaplecza Technicznego Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej - Łódź Karolew dla celów obsługi i utrzymania zespołów trakcyjnych, realizowanej w ramach projektu pn. „Budowa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Etap VI – Zaplecze Techniczne”. 2. Zamawiający planuje pozyskać dofinansowanie projektu ze środków Unii Europejskiej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021 – 2027 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik nr 12 do SWZ. 4. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy stanowiący Załącznik nr 13 do SWZ , które Wykonawca przed złożeniem oferty powinien dokładnie przeanalizować. Wykonawca zobowiązany jest zaplanować wszystkie czynności niezbędne dla prawidłowej realizacji zamówienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 Ustawy Pzp, w zakresie wykonania dodatkowych usług Inżyniera Kontraktu po upływnie terminu realizacji zamówienia, o którym mowa w Rozdziale 5 pkt. 5.1. SWZ (dalej: „Prawo Opcji”). 2. Zamówienie wchodzące w zakres prawa opcji może być realizowane w okresie 24 miesięcy od daty zakończenia realizacji zamówienia podstawowego. 3. Zakres oraz szczegółowe warunki skorzystania z Prawa Opcji określone zostały w IPU. 4. Wartość prawa opcji przyjęta do wyceny nie może przekroczyć 10% całkowitego wynagrodzenia wskazanego w formularzu oferty pod rygorem odrzucenia oferty