See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KRW-vismonitoring 2027-2032
Beschreibung: Voor de Kaderrichtlijn Water (KRW) heeft waterschap Amstel, Gooi en Vecht (hierna benoemd als AGV) de verplichting om in de KRW-waterlichamen vier biologische parameters te monitoren. Deze vier parameters, in KRW-termen kwaliteitselementen genoemd, zijn fytoplankton, macrofauna, macrofyten en vis. De monitoring van drie van deze parameters (fytoplankton, macrofauna en macrofyten) zijn reeds ondergebracht. De vismonitoring wordt door een andere externe partij uitgevoerd. De huidige overeenkomst hiervoor loopt af en AGV is op zoek naar een partij die vis gedurende de gehele KRW-planperiode SGBP4 in alle waterlichamen kan monitoren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung, 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000