539601-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Ungarn – Systemunterstützung – NEXONIHR üzemeltetési szerződés (24 hónap) 2026
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NEXONIHR üzemeltetési szerződés (24 hónap) 2026
Beschreibung: ORSZÁGOS BÍRÓSÁGI HIVATAL részére „Integrált humánerőforrási-gazdálkodási programrendszer fejlesztése, valamint teljes körű támogatása”
Interne Kennung: EKR000983222026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ORSZÁGOS BÍRÓSÁGI HIVATAL részére „Integrált humánerőforrási-gazdálkodási programrendszer fejlesztése, valamint teljes körű támogatása” Az OBH és összesen 28 bírósági intézmény által használt igazságügyi számítógépes programrendszer üzemeltetésének támogatása és jogszabálykövetés biztosítása 24 hónapra, amely összesen legfeljebb 100 óra helyszíni támogatást, valamint 200 óra szakértői fejlesztési feladatokat is tartalmaz. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000983222026/1