2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZALOŽENÍ VÝVOJOVÉHO CENTRA SPOLEČNOSTI METALSAFE s.r.o.“ - DODÁVKA SPECIÁLNÍHO TECHNOLOGICKÉHO VYBAVENÍ II.
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou investice do technického zhodnocení pronajaté haly a nákupu nového technologického vybavení a strojů pro vznik uceleného vývojového centra jako základny pro výrobu a vývoj nových prototypů trezorů. Předmět
Interne Kennung: 15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: ČÁST 6 - CNC VLÁKNOVÝ LASER PRO PLECH
Beschreibung: POŘÍZENÍ TECHNOLOGIE - CNC VLÁKNOVÝ LASER PRO PLECH
Interne Kennung: 15-6/2026
Haupteinstufung (cpv): 42610000 Lasergesteuerte Werkzeugmaschinen und Bearbeitungszentren
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST 1 - PRŮMYSLOVÉ 3D TISKÁRNY
Beschreibung: POŘÍZENÍ PRŮMYSLOVÉ 3D TISKÁRNY
Interne Kennung: 15-1/2026
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0002
Titel: ČÁST 2 - RUČNÍ LASEROVÉ ZAŘÍZENÍ
Beschreibung: POŘÍZENÍ TECHNOLOGIE - RUČNÍ LASEROVÉ ZAŘÍZENÍ
Interne Kennung: 15-2/2026
Haupteinstufung (cpv): 38636110 Industrielaser
Los: LOT-0003
Titel: ČÁST 3 - CNC VLÁKNOVÝ LASER PRO TRUBKY A PROFILY
Beschreibung: POŘÍZENÍ TECHNOLOGIE - CNC VLÁKNOVÝ LASER PRO TRUBKY A PROFILY
Interne Kennung: 15-3/2026
Los: LOT-0004
Titel: ČÁST 4 - CNC HYDRAULICKÝ OHRAŇOVACÍ LIS
Beschreibung: POŘÍZENÍ TECHNOLOGIE - CNC HYDRAULICKÝ OHRAŇOVACÍ LIS
Interne Kennung: 15-4/2026
Haupteinstufung (cpv): 42636100 Hydraulische Pressen
Los: LOT-0005
Titel: ČÁST 5 - STŘÍKACÍ A SUŠICÍ BOX
Beschreibung: POŘÍZENÍ TECHNOLOGIE - STŘÍKACÍ A SUŠICÍ BOX
Interne Kennung: 15-5/2026
Haupteinstufung (cpv): 39236000 Spritzkabinen
Los: LOT-0007
Titel: ČÁST 7 - MOBILNÍ PORTÁLOVÉ JEŘÁBY
Beschreibung: POŘÍZENÍ TECHNOLOGIE - MOBILNÍ PORTÁLOVÉ JEŘÁBY - 4 KS
Interne Kennung: 15-7/2026
Haupteinstufung (cpv): 42414310 Fahrbare Hubportale