2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření technologie bezpečnostního systému PZTS, SKV, DVS do haly nacházející se na pozemku parc. č. 1638/69, 1638/88 v k.ú. Šenov u Nového Jičína
Beschreibung: Cílem tohoto zadávacího řízení je uzavření smlouvy o dílo č. 134/26 (dále jen „SOD“) s jedním dodavatelem za účelem komplexní dodávky, montáže, instalace, konfigurace, integrace a uvedení do provozu technických bezpečnostních systémů v hale nacházející se v areálu zadavatele v souladu se zněním SOD a jejími přílohami, tj. Ceníkem (příloha č. 1 SOD) a výkresovou dokumentací (Příloha č. 2 SOD), a to po celou dobu účinnosti této SOD. SOD je přílohou č. 7 této ZD. Předmět veřejné zakázky zahrnuje zejména: - dodávku a instalaci poplachového zabezpečovacího a tísňového systému (PZTS), - dodávku a instalaci systému elektronické kontroly vstupu (SKV), - dodávku a instalaci dohledového video systému (DVS), - realizaci kabelových tras, datové a optické infrastruktury, - montáž, instalaci, konfiguraci a programování jednotlivých technologických prvků, - integraci všech dodaných systémů do jednotného bezpečnostního systému zadavatele, - zpracování instalační dokumentace skutečného provedení, - provedení funkčních zkoušek, uvedení do provozu, - zaškolení obsluhy, - předání dokumentace, revizních zpráv a dalších dokladů, - poskytnutí záručního servisu v minimální délce 2 let. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 SOD – Technická specifikace a ceník. Zadavatel požaduje, aby veškeré nově dodávané komponenty a technologie byly plně kompatibilní se stávajícím bezpečnostním systémem využívaným zadavatelem, a to jak z hlediska technického napojení, tak z hlediska softwarové integrace a centrální správy. Zadavatel provozuje bezpečnostní systém výrobce NOVAR GmbH, včetně centrálního dohledového softwaru WINMAG Plus. Dodavatel je povinen zajistit, že všechny dodané komponenty budou plně integrovány do tohoto systému a umožní jeho jednotnou správu a provoz bez omezení funkcionality. Zadavatel uvádí, že tato VZ je součástí širšího technického a funkčního celku bezpečnostních systémů v areálu zadavatele. Při stanovení předpokládané hodnoty VZ a volbě zadávacího režimu zadavatel postupoval v souladu se zásadou zákazu dělení předmětu VZ dle § 18 zákona. Jednotlivá plnění tvoří jeden funkční celek, neboť spolu věcně, technicky a časově souvisejí a směřují k zajištění jednotného bezpečnostního systému v areálu zadavatele. Z tohoto důvodu zadavatel zadává VZ v nadlimitním režimu. Plnění VZ navazuje na již realizované části bezpečnostního systému a rozšiřuje jeho funkcionalitu do dalších objektů zadavatele. Zadavatel uvádí, že tato VZ je součástí širšího technického a funkčního celku bezpečnostních systémů v areálu zadavatele. Při stanovení předpokládané hodnoty VZ a volbě zadávacího režimu zadavatel postupoval v souladu se zásadou zákazu dělení předmětu VZ dle § 18 zákona. Jednotlivá plnění tvoří jeden funkční celek, neboť spolu věcně, technicky a časově souvisejí a směřují k zajištění jednotného bezpečnostního systému v areálu zadavatele. Z tohoto důvodu zadavatel zadává VZ v nadlimitním režimu. Plnění VZ navazuje na již realizované části bezpečnostního systému a rozšiřuje jeho funkcionalitu do dalších objektů zadavatele.
Interne Kennung: OVZ/010/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001