539636-2026 - Ergebnis
Litauen – Software-Unterstützung – Jūros dugno duomenų bazės ir jūrinio kartografavimo sistemos programinės įrangos atnaujinimo ir priežiūros paslaugos
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jūros dugno duomenų bazės ir jūrinio kartografavimo sistemos programinės įrangos atnaujinimo ir priežiūros paslaugos
Beschreibung: Perkančioji organizacija siekia įsigyti Jūros dugno duomenų bazės ir jūrinio kartografavimo sistemos programinės įrangos atnaujinimo ir priežiūros paslaugas
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0