2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van 3 stollingsanalyzers inclusief reagentia en onderhoud
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de aankoop van 3 stollingsanalyzers inclusief reagentia en onderhoud. Toelichting: De aanbesteding omvat zowel de toestellen met bijhorend onderhoud, het controlemateriaal, de reagentia als al hetgeen bij het toestel of materiaal hoort wat nodig is om onderstaande toepassingen voortdurend mogelijk te maken. Klinisch Laboratorium az groeninge: Routine en speciale stollingstesten aan de hand van twee identieke multi-parameter stollingsanalyzers. De stollingsanalyzers moeten gekoppeld kunnen worden aan het aanwezige Total Lab Automation (TLA)-systeem van Roche. Activiteitencentrum Sint-Jozefskliniek Izegem:Routine stollingstesten aan de hand van één multi-parameter stollingsanalyzer. Het toestel moet voor de gevraagde testen identieke meetprincipes, bedieningssoftware, reagentia en controlemateriaal hebben als de stollingsanalyzers aangeboden voor het Klinisch Laboratorium AZ Groeninge. Voorziene testen: Deze testen moeten een beeld geven voor de potentiële inschrijvers om te kunnen inschatten of ze een kandidatuurstelling willen indienen voor deze opdracht. In het bestek kan hier (licht) van afgeweken worden. Routine stollingstesten: • Geactiveerde partiële tromboplastinetijd (aPTT) • Protrombinetijd (PT, INR) • Fibrinogeen • D-dimeren Speciale stollingstesten: • Trombinetijd (TT) • Factor VIII • Factor IX • UFH (anti-Xa activiteit) • LMWH (anti-Xa activiteit) • Apixaban (anti-Xa activiteit) • Edoxaban (anti-Xa activiteit) • Rivaroxaban (anti-Xa activiteit) • Antitrombine activiteit • Proteïne C activiteit • Proteïne S antigeen vrij • Geactiveerde proteïne C (APC) resistentie • Lupus anticoagulans screening, mengtest en confirmatie • Von Willebrand Factor antigeen • Von Willebrand Factor activiteit Eventuele optionele testen: • Factor V, VII, X, IX, XII • HIT/ADAMTS13
Interne Kennung: PPP0UV-867/6330/2026/903
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/903_1