539674-2026 - Ergebnis
Estland – Grundmetalle – Metalltoodete ostmine Tallinna Vanglale (V piiratud hankemenetlus)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Metalltoodete ostmine Tallinna Vanglale (V piiratud hankemenetlus)
Beschreibung: Hankelepingu esemeks on mustast metallist ja roostevabast terasest lehtede ja terasprofiilide (edaspidi kaubad) müümine vastavalt ostja poolt esitatud tellimustele kui ka kaupade tarnimine ostja aadressile 3 kuu jooksul alates hankelepingu sõlmimisest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311813-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14700000 Grundmetalle
5. Los
Los: LOT-0000