See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava paketa hrane i osnovne materijalne pomoći u sklopu projekta „Paketi pomoći za sjevernu Hrvatsku“
Beschreibung: Naručitelj provodi otvoreni postupak javne nabave robe u okviru projekta pod nazivom 'Paketi pomoći za sjevernu Hrvatsku', u okviru poziva "Ublažavanje siromaštva pružanjem pomoći najpotrebitijim osobama podjelom hrane i osnovne materijalne pomoći u HR NUTS 2 Regiji Sjeverna Hrvatska", sufinanciranog iz Europskog socijalnog fonda plus, Operativnog programa "Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027.".
Interne Kennung: 4-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Paketi hrane
Beschreibung: Paket nabave u Grupi 1 je nabava i s isporuka najmanje 53.600 paketa hrane za krajnje korisnike/ce projekta.
Interne Kennung: 4-2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Paketi osnovne materijalne pomoći
Beschreibung: Paket nabave u Grupi 2 je nabava i s isporuka najmanje 26.800 paketa osnovne materijalne pomoći za krajnje korisnike/ce projekta.
Interne Kennung: 4-2026-2