See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud terreinen MUMC+
Beschreibung: Het azM, tevens handelend onder de naam Maastricht UMC+, is voornemens om de dienstverlening betreffende het integraal onderhouden van de terreinen van het MUMC+ aan te besteden. De onderhoudswerkzaamheden van de terreinen zijn onderverdeeld in drie (3) percelen zijnde: Onderhoudswerkzaamheden voorzieningen: groen- en grijs incl. gladheidsbestrijding Onderhoudswerkzaamheden daktuinen Onderhoudswerkzaamheden trottoirs en wegen De aanbesteding geschiedt volgens de Openbare procedure, waarop iedere ondernemer zich mag aanmelden) conform de Europese richtlijn voor overheidsopdrachten 2014/24/EU en de daaruit voortvloeiende "Aanbestedingswet 2012" van 1 juli 2016. Er kan door ondernemer slechts op één (1) perceel worden ingeschreven. Het doel van de aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer per perceel + en één (1) partij per perceel te binden door middel van een Wachtkamerovereenkomst. De Opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de Inschrijving met de beste prijs-kwaliteit verhouding heeft uitgebracht.
Interne Kennung: T95958-681cae3da4736fe17e753d78
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nvt
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 77211500 Baumpflege, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoudswerkzaamheden voorzieningen: groen- en grijs incl. gladheidsbestrijding
Beschreibung: Zie documentatie Mercell
Interne Kennung: T95958 Onderhoud terreinen MUMC+ Perceel 1-681cae3da4736fe17e753d76
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
Menge: 0 Quadratmeter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie documentatie Mercell.
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoudswerkzaamheden daktuin(en)
Interne Kennung: T95958 Onderhoud terreinen MUMC+ Perceel 2-681cae3da4736fe17e753d79
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112713 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Dachbegrünungen
Los: LOT-0003
Titel: Onderhoud trottoirs en wegen
Interne Kennung: T95958 Onderhoud terreinen MUMC+ Perceel 3-681cae3da4736fe17e753d7a
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten