2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soorten Management Plan Duiven en Westervoort
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het per afzonderlijke gemeente: - uitvoeren van een gebiedsgericht onderzoek naar gebouwgebonden diersoorten; - opstellen van een Soortenmanagementplan op basis van het gebiedsgerichte onderzoek; - opstellen van de aanvraag van de gebiedsgerichte ontheffing op basis van het Soortenmanagementplan; - monitoring van de maatregelen gedurende een periode van 10 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Naar aanleiding van de verkregen data en/of omstandigheden tijdens het veldonderzoek kan het noodzakelijk zijn om aanvullende werkzaamheden uit te voeren. In voorkomend geval maken deze onderdeel uit van deze opdracht.