539787-2026 - Ergebnis
Estland – Bauleistungen im Hochbau – Narva Haigla uue aktiivkorpuse esimese etapi - uue palatikorpuse B1 ehitustööd
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Narva Haigla uue aktiivkorpuse esimese etapi - uue palatikorpuse B1 ehitustööd
Beschreibung: Narva Haigla uue aktiivkorpuse esimese etapi - uue palatikorpuse B1 ehitustööd, täpsemad tingimused sätestatud riigihanke alusdokumentides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 304721-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000