See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Intermediair externe opleidingen
Beschreibung: De Opdrachtnemer stelt een Platform beschikbaar waar iedere DNB medewerker alle door de medewerker te volgen Opleidingen kan boeken. De Opdrachtnemer biedt via dit Platform een divers opleidingsaanbod aan, een en ander zoals in het Beschrijvend document beschreven. In beginsel worden alle Opleidingen geboekt/geregistreerd en gefactureerd/betaald via de Opdrachtnemer; dit houdt in dat de Opdrachtnemer voor alle Opleidingen de Backoffice taken uitvoert. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Beschrijvend document.
Interne Kennung: T022-703930947-35160
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000