2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van nodulair gietijzer voor project Tweede Getijdendok
Beschreibung: Het Agentschap Maritieme Toegang, Port of Antwerp-Bruges, en de Maatschappij Linkerscheldeoever (MLSO) plannen de bouw van een nieuw getijdendok, genaamd het Tweede Getijdendok, met als doel de containercapaciteit in de Antwerpse haven aanzienlijk te verhogen. Het tracé van onze bestaande drinkwaterleiding komt in conflict met de geplande locatie van dit nieuwe dok. Deze drinkwaterleiding voorziet de Kerncentrale van Doel van drinkwater. Voor het project Westelijke ontsluiting Waaslandhaven is er door agentschap Maritieme Toegang hiervoor een formeel verplaatsingsbevel uitgevaardigd. Hiervoor heeft Water-Link nodulair gietijzer nodig ....... (verder aan te vullen)
Interne Kennung: PPP06P-802/6292/2025-LR0016611
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-LR0016611_1