See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2023r. do 31.12.2024r.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie od dnia 01.01.2023r. do 31.12.2024r. do 337 punktów poboru (PPE) o łącznym szacowanym wolumenie (+/-10%) 3 556,40 MWh. 2.Standardy jakościowe 1) Przedmiotem zamówienia są dostawy energii elektrycznej o określonych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardach jakościowych. 2) Standardy jakościowe energii elektrycznej opisane są w Pe oraz Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (z późniejszymi zmianami) i Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 6 marca 2019r. ze zmianami w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektryczną.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2024r. do 31.12.2024r.
Beschreibung: 1. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 105 szt. 2. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1b do SWZ. 3. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy 457,77 MWh, z tego: Strefa I 312,34 MWh Strefa II 145,43 MWh Powyższe dane mają charakter orientacyjny. Wykonawca winien uwzględnić możliwe wahania poboru energii elektrycznej na poziomie (+/-10%).
Interne Kennung: WPA.271.2.1.WPA-I.2022