2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud Griftland College
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud Zie perceel verdeling
Interne Kennung: EA/ITX/2026/Griftland/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud Schoonmaakonderhoud van 1 locatie. Omvang: ongeveer 10.090 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, praktijklokalen, leslokalen, sanitaire ruimten, verkeersruimte
Interne Kennung: 1