2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiliteitsoplossing
Beschreibung: De Opdracht heeft betrekking op het leveren en beheren van de Mobiliteitsoplossing die toegang biedt tot diverse Vervoersmodaliteiten, met als uitgangspunt duurzaam, flexibel en bewust reisgedrag. De volgende diensten en functionaliteiten vallen binnen de scope van de Opdracht: Mobiliteitskaart, Openbaar Vervoer, Fietsenstalling, Mobiliteitsapp, Mobiliteitsportal en Elektrisch deelvervoer. Ca. 16.600.000,--
Interne Kennung: EA2026019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße), 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
539867-2026 - Competition
Netherlands – Transport services (excl. Waste transport) – Mobiliteitsoplossing
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Mobiliteitsoplossing
Internal identifier: EA2026019
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
Additional classification (cpv): 60112000 Public road transport services, 63710000 Support services for land transport
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1