See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 12/2026/D Dostawa opon, dętek i ochraniaczy dętek do Sprzętu Wojskowego 4. Brygady Logistycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon, dętek i ochraniaczy dętek do Sprzętu Wojskowego 4. Brygady Logistycznej, z podziałem na 4 części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Dostawa opon, dętek i ochraniaczy dętek do Sprzętu Wojskowego 4. Brygady Logistycznej
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen, 19511000 Luftschläuche, Laufflächen und Felgenbänder aus Gummi
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Opony do samochodów osobowych, dostawczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon, dętek i ochraniaczy dętek do Sprzętu Wojskowego 4. Brygady Logistycznej, z podziałem na 4 części (zadania). W zakresie zadania nr 1: Opona letnia 225/65R16C Continental ContiVanContact 200 lub produkt równoważny* w ilości 4 szt.; Opona zimowa 225/65R16C Michelin Agilis Alpin lub produkt równoważny* w ilości 4 szt.; Opona letnia 225/65R17 Michelin Pilot Sport 4 lub produkt równoważny* w ilości 4 szt.; Opona zimowa 195/65R15 Uniroyal MS Plus 77 lub produkt równoważny* w ilości 4 szt.; Opona letnia 235/65/R16C w ilości 5 szt.; Opona letnia 205/75R16C Michelin Agilis 3 lub produkt równoważny* w ilości 4 szt.; Opona zimowa 215/70R15C Kleber Transalp 2+ lub produkt równoważny* w ilości 5 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu. * Wszelkie zapisy zawarte w SWZ oraz Ogłoszeniu o zamówieniu wskazujące na typ, znaki towarowe lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z wyrazami "lub równoważny". Nazwy własne są jedynie przykładowe, nie wskazują na konkretny wyrób lub konkretnego producenta. Wykonawca oferując przedmiot równoważny do opisanego jest obowiązany zachować równoważność w zakresie parametrów użytkowych, funkcjonalnych, gabarytowych i jakościowych, określonych przez Zamawiającego jako parametr równoważności. Obowiązek udowodnienia, że oferowane wyroby są równoważne spoczywa na Wykonawcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - Opony do samochodów osobowych, dostawczych
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Opony do pojazdów ciężarowych, rolniczych, autobusów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon, dętek i ochraniaczy dętek do Sprzętu Wojskowego 4. Brygady Logistycznej, z podziałem na 4 części (zadania). W zakresie zadania nr 2: Opona całoroczna drogowa 14.00R20 w ilości 7szt.; Opona całoroczna 12.00R20 terenowa w ilości 35 szt.; Opona całoroczna terenowa 480/70R34 T 138D w ilości 2szt.; Opona całoroczna 275/70R22,5 w ilości 7 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Opony do pojazdów ciężarowych, rolniczych, autobusów
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Opony do przyczep
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon, dętek i ochraniaczy dętek do Sprzętu Wojskowego 4. Brygady Logistycznej, z podziałem na 4 części (zadania). W zakresie zadania nr 3: Opona całoroczna 8.25R20 w ilości 20szt.; Opona całoroczna 235/75R17,5 Sava Cargo4 lub produkt równoważny* w ilości 16 szt.; Opona całoroczna 385/65R22,5 w ilości 15 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu. * Wszelkie zapisy zawarte w SWZ oraz Ogłoszeniu o zamówieniu wskazujące na typ, znaki towarowe lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z wyrazami "lub równoważny". Nazwy własne są jedynie przykładowe, nie wskazują na konkretny wyrób lub konkretnego producenta. Wykonawca oferując przedmiot równoważny do opisanego jest obowiązany zachować równoważność w zakresie parametrów użytkowych, funkcjonalnych, gabarytowych i jakościowych, określonych przez Zamawiającego jako parametr równoważności. Obowiązek udowodnienia, że oferowane wyroby są równoważne spoczywa na Wykonawcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - Opony do przyczep
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Dętki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon, dętek i ochraniaczy dętek do Sprzętu Wojskowego 4. Brygady Logistycznej, z podziałem na 4 części (zadania). W zakresie zadania nr 4: Ochraniacz dętki G-20 w ilości 30szt.; Dętka 12.00-20 V3.02.14 DEC050 w ilości 30szt.; Ochraniacz dętki E-20 w ilości 20szt.; Dętka 8.25-20 24-79-O1-334 w ilości 20 szt. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - Dętki