539875-2026 - Ergebnis
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Usługa żywienia zbiorowego pacjentów w Szpitalu im. Ojca Rafała z Proszowic Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Proszowicach.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa żywienia zbiorowego pacjentów w Szpitalu im. Ojca Rafała z Proszowic Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Proszowicach.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zapewnienie kompleksowego całodobowego żywienia pacjentów Szpitala im. Ojca Rafała z Proszowic Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Proszowicach we wszystkie dni tygodnia. Zamawiający udostępni odpłatnie Wykonawcy pomieszczenie przeznaczone do podziału posiłków na Oddziały, przeprowadzania mycia/dezynfekcji naczyń i pojemników transportowych oraz przechowywania czystych naczyń. Pomieszczenia Wykonawca będzie musiał przystosować do potrzeb zgodnie z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi, wyposażyć w wózki bemarowe, odpowiednie urządzenia do automatycznego mycia i dezynfekcji naczyń i naczynia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia. Posiłki należy dostarczać w bemarowym systemie dystrybucji zapewniającym ochronę przed zanieczyszczeniem i wychłodzeniem posiłków. Wykonawca musi mieć wdrożony system HACCP (w szczególności GHP, GMP) w miejscu produkcji posiłków. Wykonawca zobowiązany będzie do przejęcia 1 pracownika kuchni Szpitala im. Ojca Rafała z Proszowic SP ZOZ w trybie art. 23' KP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung396938-2026
Interne Kennung19/ZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste, 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001