See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 50/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. (CPV 85141000-9). Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb w siedzibie Udzielającego zamówienia w ramach Oddziału Neonatologicznego, zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Zastępcę Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych: 1) Oddział: a) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:00 a 14:35 (średniomiesięcznie 12 świadczeń); b) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 14:35 a godziną 07:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia); c) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:00 a godziną 07:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); d) pozostawanie w gotowości dyżurowej (średniomiesięcznie 6 świadczeń). 2) Poradnia - według potrzeb Udzielającego zamówienia, w czasie wynikającym z obowiązującej organizacji pracy tej komórki. 3. Lekarz/Lekarka świadczący/a usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie neonatologii oraz minimum roczny staż pracy w Oddziale Neonatologicznym o III stopniu referencyjności w zakresie neonatologii. 4. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak na 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynatora Oddziału/Zastępcę Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 5. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 7. Liczba osób świadczących usługi: 1. 8. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 50/KŚZ/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert 50/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Interne Kennung: 50/KŚZ/26/