See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare materiale sanitare Spital si UPU-SMURD
Beschreibung: Ca urmare a faptului ca: - achizitia a fost inclusa in PAAP 2023 cu o valoare maxima totala de 13.733.512,00 lei , modificata prin Hotararea nr.14 din data de 02.08.2023 avizata de catre Consiliul de Administratie a SJUSM, noua valoare fiind de 37.412.973,80 lei. - s-a intocmit referatul de necesitate cu nr. 15806/28.07.2023 intocmit de Director ingrijiri Medicale Tarba Raluca Mariana, Sef sectie UPU-SMURD -Dr. Moldovan Adriana, referat avizat DFC si aprobat de Conducerea SJUSM.
Interne Kennung: 3963722_2023_PAAPD1431090
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fir ghid
Beschreibung: 1.1 Fir ghid Roadrumer CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=540 VALOARE MINIMA/36 LUNI=56880.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=85320.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=14220.00 1.2 Fir ghid HiWire CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=540 VALOARE MINIMA/36 LUNI=56880.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=85320.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=14220.00
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Sticle soxlet (biberon)
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=10800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=12960.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2160.00
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Circuit de ventilație de UF pentru ventilatorul Drager Oxylog 2000 plus set 5 bucati
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=108 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=20520.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=34200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=5700.00
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Clipuri ptr laparoscop medium-large
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=56160.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=93600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=15600.00
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Conector in T cu valva SMART
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=12960.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=43200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=7200.00
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Kit transducer monitorizare invaziva presiune arteriala
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=396 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=432 VALOARE MINIMA/36 LUNI=27720.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=30240.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=5040.00
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Set electrozi
Beschreibung: 7.1 Set electrozi tip ventuza copii(6 buc/set) CANTITATE MINIMA/36 LUNI=864 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1728 VALOARE MINIMA/36 LUNI=95040.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=190080.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=31680.00 7.2 Set electrozi extremitati tip cleste copii (4 buc /set) CANTITATE MINIMA/36 LUNI=864 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1728 VALOARE MINIMA/36 LUNI=25920.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=51840.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=8640.00
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Sonde de gaze
Beschreibung: Sonde de gaze 16 ch CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=900.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=5400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=900.00 Sonde de gaze 18 ch CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=900.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=10800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1800.00 Sonde de gaze 20 ch CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=10800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1800.00 Sonde de gaze 22 ch CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=10800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1800.00 Sonde de gaze 24 ch CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=10800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1800.00 Sonde de gaze 28 ch CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=10800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1800.00
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Ventuze cauciuc set a 12 buc
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=864 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=972 VALOARE MINIMA/36 LUNI=43200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=48600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=8100.00
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Microtub
Beschreibung: 10.1 Microtub de test conic cu capac , polipropilena, tip Eppendorf 1.5ml CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=90000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=4500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=750.00 10.2 Microtub de test conic cu capac , polipropilena, tip Eppendorf 0.5ml CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=90000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=4500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=750.00
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Rola hartie plastic sterilizare plasma
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=15120.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=75600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=12600.00
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Hartie si Padele de unică utilizare
Beschreibung: 12.1 Hartie ECG Top 80mm x70mm x 300 file CANTITATE MINIMA/36 LUNI=30 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=75 VALOARE MINIMA/36 LUNI=330.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=825.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=137.50 12.2 Padele de unică utilizare pentru defibrilator - Mediana adulti CANTITATE MINIMA/36 LUNI=18 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4356.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=17424.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2904.00 12.3 Padele de unică utilizare pentru defibrilator - 500 pediatric CANTITATE MINIMA/36 LUNI=9 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=30 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2178.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=7260.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1210.00
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Senzor SPO2 reutilizabil, adult
Beschreibung: 13.1 Senzor SPO2 reutilizabil,adult (Old Version) CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=75 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3924.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=8175.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1362.50 13.2 Senzor SPO2 adult (New Version)reutilizabil,adult (New Version) CANTITATE MINIMA/36 LUNI=24 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=60 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2616.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=6540.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1090.00
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Senzor si Electrozi
Beschreibung: 14.1 Senzor SpO2 reutilizabil pentru adult CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=60 VALOARE MINIMA/36 LUNI=52560.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=87600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=14600.00 14.2 Electrozi pentru ICG CANTITATE MINIMA/36 LUNI=9 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=24 VALOARE MINIMA/36 LUNI=981.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2616.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=436.00
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Senzor SpO2 (12Pin), reutilizabil,
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=15 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=30 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3975.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=7950.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1325.00
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Circuit si senzor
Beschreibung: 16.1 Circuit cu s.flux , 180 cm, unic pacient Hamilton C1 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=120 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=20400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=30600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=5100.00 16.2 Circuit cu s.flux si v.expir, 180 cm, unic pacient Hamilton C1 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=90 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=22500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=45000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=7500.00 16.3 Senzor flux unic pacient- 188 cm (adult) Hamilton C1 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=30 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=90 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3300.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=9900.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1650.00 16.4 Circuit RMN 480 cm , unic pacient, adult, cu valva de expir si senzor de flux Hamilton MR1 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=30 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=60 VALOARE MINIMA/36 LUNI=12600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=25200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4200.00 16.5 Circuit RMN 480 cm , unic pacient, cu sensor de flux Hamilton MR1 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=30 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=60 VALOARE MINIMA/36 LUNI=9900.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=19800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=3300.00
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Senzor ,Colector si Linii
Beschreibung: 17.1 Senzor spirometrie adult D-lite, galben transparent CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4464.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=8928.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1488.00 17.2 Colector de condens pentru analizorul de gaze, culoare verde CANTITATE MINIMA/36 LUNI=30 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=36 VALOARE MINIMA/36 LUNI=23430.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=28116.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4686.00 17.3 Colector de condens pentru analizorul de gaze, culoare gri CANTITATE MINIMA/36 LUNI=24 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=30 VALOARE MINIMA/36 LUNI=17664.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=22080.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=3680.00 17.4 Linie spirometrie pentru analizor CANTITATE MINIMA/36 LUNI=60 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=75 VALOARE MINIMA/36 LUNI=11220.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=14025.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2337.50 17.5 Senzor spirometrie pediatric Pedi-lite, galben transparent CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=15 VALOARE MINIMA/36 LUNI=372.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1860.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=310.00 17.6 Linii de esantionare gaz pentru analizator, unica folosinta CANTITATE MINIMA/36 LUNI=45 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=90 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7920.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=15840.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2640.00 17.7 Kit Nebulizator Pro CANTITATE MINIMA/36 LUNI=30 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=60 VALOARE MINIMA/36 LUNI=88500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=177000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=29500.00 17.8 Capac pentru nebulizator CANTITATE MINIMA/36 LUNI=6 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=30 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3900.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=19500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=3250.00 17.9 Senzor monitorizare grad de sedare, EEG SI MG-Entropie EasyFit CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=12 VALOARE MINIMA/36 LUNI=6018.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=24072.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4012.00 17.10 Senzor monitorizare temperatura centrala esofagial-rectal CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=9 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4005.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=12015.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2002.50 17.11 Electrozi NMT CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=6 VALOARE MINIMA/36 LUNI=582.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1164.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=194.00 17.12 Senzor NMT - adult CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1296.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2592.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=648.00 17.13 Senzor NMT - pediatric CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1232.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2464.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=616.00 17.14 Kit spirometrie D-lite ++ CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2549.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=5098.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=850.00
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Fibre lasser
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=108 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1296 VALOARE MINIMA/36 LUNI=356400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=4276800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=712800.00
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Pense cu cos pentru extragerea calculilor
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=432 VALOARE MINIMA/36 LUNI=82800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=993600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=165600.00
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Filtru cilindric
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=432 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3240.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=38880.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=6480.00
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Placute de suport a grefelor de diferite proportii
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=17280.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=86400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=14400.00
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Folie pentru unitate de aer steril cu flux laminar focusat OPERIO MOBIL
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=86400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=172800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=28800.00
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Ace spinale
Beschreibung: 23.1 Ace spinale G25x120mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=252 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5040.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=7056.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1176.00 23.2 Ace spinale G26x120mm ANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=252 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5040.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=7056.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1176.00 23.3 Ace spinale G27x120mm ANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=252 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5040.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=7056.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1176.00
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Ata chirurgicala
Beschreibung: 24.1 Ata chirurgicala nr. 5 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1620 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=66420.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=147600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=24600.00 24.2 Ata chirurgicala nr. 6 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2880 VALOARE MINIMA/36 LUNI=29520.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=118080.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=19680.00 24.3 Ata chirurgicala nr. 7 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=900 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3240 VALOARE MINIMA/36 LUNI=36900.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=132840.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=22140.00 24.4 Ata chirurgicala nr. 8 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2340 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI=95940.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=177120.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=29520.00 24.5 Ata chirurgicala nr. 9 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1980 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3960 VALOARE MINIMA/36 LUNI=81180.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=162360.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=27060.00 24.6 Ata chirurgicala nr. 10 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2340 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4680 VALOARE MINIMA/36 LUNI=95940.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=191880.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=31980.00
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Coprocultoare sterile
Beschreibung: 25.1 Coprocultoare sterile cu mediu de transport; CANTITATE MINIMA/36 LUNI=18000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=27000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=108000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=18000.00 25.2 Coprocultoare sterile fara mediu de transport; CANTITATE MINIMA/36 LUNI=21600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=90000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=15120.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=63000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=10500.00
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Set maner + lama videolaringoscop de unica utilzare
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=540 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=91800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=183600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=30600.00
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Set extremitati extra-ranforsat
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=27000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=108000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=18000.00
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Set artroscopie umar
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=12240.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=61200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=10200.00
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Etichete autoadezive seringi medicamentatie
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=9000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=18000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=3000.00
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Filme radiololgice pe sup verde 15/40
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=27000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4500.00
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Fixator adeziv pentru canule sau sonde
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=18000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=36000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=162000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=324000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=54000.00
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Balon scoring semi-compliant coronare
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=15 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=24000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4000.00
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Balon scoring non-compliant coronare
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=15 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=18000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=3000.00
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Balon PTCA acoperit cu substante antiproliferative (DEB
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=15 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=22500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=3750.00
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Cateter angiografie 125 cm
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=432 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=43200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=7200.00
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Cateter angiografie coronariana radial universal
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1500 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=127500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=255000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=42500.00
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Cateter pentru angiografie coronariana JL
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3060 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4500 VALOARE MINIMA/36 LUNI=183600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=270000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=45000.00
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Cateter pentru angiografie coronariana JR
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Cateter pentru angiografie coronariana AL
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2160.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=6480.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1080.00
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Cateter pentru angiografie coronariana AR
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Cateter pentru angiografie coronariana MP
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5760.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=14400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2400.00
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Cateter pentru angiografie pigtail
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5760.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=8640.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1440.00
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Cateter angiografie pentru bypass coronarian
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4320.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=8640.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1440.00
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Device recuperare corp strain tip SNARE si BASKET
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=9 VALOARE MINIMA/36 LUNI=8100.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=24300.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4050.00
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Dispozitiv compresie externa artera radiala
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=324 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=900 VALOARE MINIMA/36 LUNI=14580.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=40500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=6750.00
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Dispozitiv de protectie impotriva embolilor, aplicabil pentru grafturi venoase sau artere coronare mari
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=9 VALOARE MINIMA/36 LUNI=8610.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=25830.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4305.00
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Extensie cateter tip rapid-exchange
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=15 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5580.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=27900.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4650.00
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Ghid pentru masurarea presiunii intracoronariene (FFR)
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=18 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=36 VALOARE MINIMA/36 LUNI=68400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=136800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=22800.00
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Sonda pentru tomografie de coerenta optica (OCT)
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=15 VALOARE MINIMA/36 LUNI=14400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=72000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=12000.00
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Sistem de inchidere punctie femurala prin sutura
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=6 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=30 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5100.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=25500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4250.00
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Microcateter cu suport sporit pentru bifurcatii
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=9 VALOARE MINIMA/36 LUNI=8520.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=25560.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4260.00
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Microcateter cu varf deflectabil RX si OTW
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=9 VALOARE MINIMA/36 LUNI=14850.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=44550.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=7425.00
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Microcateter dublu-lumen cu torque-control pentru vase tortuoase
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=9 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7050.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=21150.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=3525.00
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Microcateter dublu-lumen
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=9 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=13500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2250.00
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Microcateter pentru ocluzii cronice totale abord anterograd si retrograd
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=9 VALOARE MINIMA/36 LUNI=8550.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=25650.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2850.00
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Linii de presiune lungi (tubing)
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3060 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4500 VALOARE MINIMA/36 LUNI=76500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=112500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=18750.00
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Ghiduri pentru angioplastie coronariana 0.014" pentru proceduri standard
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1620 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=405000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=900000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=150000.00
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Ghiduri pentru angioplastie coronariana 0.014" pentru dezobstructia ocluziilor coronariene cronice
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=45000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=90000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=15000.00
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Ghiduri pentru angioplastie coronariana 0.014" cu suport sporit
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Set introducator abord radial cu sistem de compresie radiala
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=900 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1512 VALOARE MINIMA/36 LUNI=144000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=241920.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=40320.00
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Teaca pentru proceduri de angiografie prin abord radial
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3060 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=244800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=288000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=48000.00
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Set de acces vascular periferic mini
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5580.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=27900.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4650.00
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Seringi pentru Angiomat
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1620.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=4860.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=810.00
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Sistem de recoltare cu mediu Amies lichid si recoltor flockswab standard pentru secretii si exudate
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=21600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=108000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=540000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=90000.00
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Sistem de recoltare cu mediu Amies lichid si recoltor flockswab pediatric pentru secretii si exudate
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=36000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=36000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=180000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=30000.00
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Sistem de recoltare cu mediu Carry Blair lichid si recoltor flockswab pentru materii fecale
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=12600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=63000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=63000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=315000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=52500.00
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Recoltoare pentru uroculturi prevazute cu burete de transport
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=180000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=900000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=150000.00
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Sistem de recoltare cu mediu Amies lichid si 3 recoltoare flockswab pentru screening MRSA
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Sistem de recoltare cu dispozitiv de transfer si solutie de lichefiere sputa
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=9000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=9000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=45000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=7500.00
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Recipient fara mediu de transport pentru lichide punctie
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=18000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=90000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=90000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=450000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=75000.00
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Set steril husa pentru sonda intracavitara transesofagiana (TEE)-Ultrasound endocavity Probe Cover
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1440 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=36000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=45000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=7500.00
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Kit ingrijire orala antibacterian pentru 24 ore
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=23400 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=28800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=351000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=432000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=72000.00
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Sort de protectie de UF 80 x140 cm
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=16200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=32400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=5400.00
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Sonda alimentatie
Beschreibung: 74.1 Sonda alimentatie 6 CH CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4320.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=8640.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1440.00 74.2 Sonda alimentatie 8 CH CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4320.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=8640.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1440.00 74.3 Sonda alimentatie 10 CH CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=432.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1296.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=216.00 74.4 Sonda alimentatie 12 CH CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=216.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=432.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=72.00 74.5 Sonda alimentatie 14 CH CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=432.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1296.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=216.00 74.6 Sonda alimentatie 16 CH CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=432.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1296.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=216.00 74.7 Sonda alimentatie 20 CH CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=216.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=432.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=72.00
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Sistem de fixare pentru terapie intravenoasă
Beschreibung: 1 Sistem de fixare pentru terapie intravenoasă cu pad transparent de Gluconat de Clorhexidina 10x12cm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2520 VALOARE MINIMA/36 LUNI=32400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=75600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=12600.00 2 Sistem de fixare pentru terapie intravenoasă cu pad transparent de Gluconat de Clorhexidina 10x15,5cm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2520 VALOARE MINIMA/36 LUNI=54000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=75600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=12600.00
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Pansament steril din spuma poliuretanica
Beschreibung: 1 Pansament steril din spuma poliuretanica cu adeziv siliconic, cu margini 15x15x cm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18900.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=37800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=6300.00 2 Pansament steril din spuma poliuretanica non adeziv 10x10 cm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=8100.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=16200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2700.00 3 Pansament steril din spuma poliuretanica pentru zona sacrata 18x 18.5 cm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=24840.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=49680.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=8280.00
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Pansament rapid cu canal respirator
Beschreibung: 1. Pansament rapid cu canal respirator lungimea 750 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=17100.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=34200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=5700.00 2. Pansament rapid cu canal respirator lungimea 900 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=6840.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=34200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=5700.00
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Hârtie termică
Beschreibung: 1 Hârtie termică 40477A CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1440.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2880.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=480.00 2 Hârtie termică 4816A CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1440.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2880.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=480.00
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Trusa ptr lavaj peritoneal
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18720.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=37440.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=6240.00
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Bandă pentru ochi cu sticla de ceas
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=144 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=10800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=162000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=27000.00
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Set sondaj urinar
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=31680.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=79200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=13200.00
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Musama de cauciuc
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=36000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=180000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=30000.00
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Manșetă pentru infuzie lichide sub presiune
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=24480.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=48960.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=8160.00
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: Hartie EKG compatibil sau echivalent BTL-08LC
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=540 VALOARE MINIMA/36 LUNI=8100.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=24300.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4050.00
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Colorant capsular
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=540 VALOARE MINIMA/36 LUNI=9360.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=14040.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2340.00
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: Microperfuzoare
Beschreibung: 86.1 Microperfuzoare 19 G CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=180.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=900.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=150.00 86.2 Microperfuzoare 21 G CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2880 VALOARE MINIMA/36 LUNI=540.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1440.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=240.00 86.3 Microperfuzoare 22 G CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2520 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=5400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1260.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2700.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=450.00 86.4 Microperfuzoare 23 G CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2520 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=5400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1260.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2700.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=450.00 86.5 Microperfuzoare 25 G CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7920 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=19080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3960.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=9540.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1590.00 86.6 Microperfuzoare 27 G CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2880 VALOARE MINIMA/36 LUNI=540.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1440.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=240.00
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: Lantete pentru teste cutanate alergologice prick
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=198.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=396.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=66.00
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: Kit ptr managementul temporar a incontinentei fecale/preventive clostridium dificile
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=25920.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=51840.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=8640.00
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: Bandaj compresiv
Beschreibung: 89.1 Bandaj compresiv mare CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4140 VALOARE MINIMA/36 LUNI=34560.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=132480.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=22080.00 89.1 Bandaj compresiv mediu CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=4140 VALOARE MINIMA/36 LUNI=30240.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=115920.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=19320.00
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: Set profilaxie escara
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=15480.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=30960.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=5160.00
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: Kit ingrijire si intretinere pacient
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=9720.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=19440.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=3240.00
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: Seringa 10 ml cu ambou luer lock
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2376.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=4752.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=792.00
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: Set extensie incalzitor pentru sange si solutii perfuzabile
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1980 VALOARE MINIMA/36 LUNI=19440.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=35640.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=5940.00
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: Balon de postdilatare carotidiana
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=54000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=9000.00
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: Stent carotidian cu celule inchise
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=79200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=158400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=26400.00
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: Filme radiologice 13 / 18x100
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=216 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4032.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=12096.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2016.00
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: Filme radiologice 18 / 24x100
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1476 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2232 VALOARE MINIMA/36 LUNI=199260.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=301320.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=50220.00
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: Filme radiologice 24 / 30x100
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1116 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1872 VALOARE MINIMA/36 LUNI=267840.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=449280.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=74880.00
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: Filme radiologice 30 / 40x100
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1260 VALOARE MINIMA/36 LUNI=194400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=340200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=56700.00
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: Filme radiologice 35 / 35x100
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1152 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1656 VALOARE MINIMA/36 LUNI=414720.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=596160.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=99360.00
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: Filme radiologice 35/ 43x100
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=612 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI=226440.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=532800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=88800.00
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: Filme radiologige mamografice 18x24 cm
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=432 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=864 VALOARE MINIMA/36 LUNI=112320.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=224640.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=37440.00
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: Adaptor luer lock
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=19800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=39600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=29700.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=59400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=9900.00
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: Banderole
Beschreibung: 104.1 Banderole albastre copil CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1620.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3240.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=540.00 104.2 Banderole albastre mama CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1620.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3240.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=540.00 104.3 3. Banderole roz copil CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1620.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3240.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=540.00 104.4 Banderole roz mama CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1620.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3240.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=540.00
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: Circuit ventilatie adulti si copii
Beschreibung: 105.1 Circuit ventilatie adulti dispozabil de unică folosinta compatibil ventilator NEWPORT HT70 plus CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=72000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=108000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=18000.00 105.2 Circuit ventilatie pediatric/nou nascuti dispozabil de unică folosinta compatibil ventilator NEWPORT HT70 plus CANTITATE MINIMA/36 LUNI=540 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=37800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=50400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=8400.00 105.3 Filtru linie presiune Newport HT70P CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=900 VALOARE MINIMA/36 LUNI=29520.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=36900.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=6150.00 105.4 Senzor flux proximal Newport HT70P CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=900 VALOARE MINIMA/36 LUNI=93600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=117000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=19500.00
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: Circuit ventilatie
Beschreibung: 106.1 Circuit ventilatie pediatric/nou nascut dispozabil de unică folosinta compatibil ventilator CARE O VENT CANTITATE MINIMA/36 LUNI=144 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=288 VALOARE MINIMA/36 LUNI=14400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=28800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4800.00 106.2 Circuit ventilatie adult dispozabil de unică folosinta compatibil ventilator CARE O VENT CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI=72000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=14400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=24000.00
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: Clipuri pentru aparatul de tuns
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=129600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=194400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=32400.00
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: Cutie varfuri pipete
Beschreibung: 108.1 Cutie varfuri pipete 0,5-200microl CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=828.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1656.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=276.00 108.2 Cutie varfuri pipete 100-1000microl CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=936.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1872.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=312.00
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: Eprubete
Beschreibung: 109.1 Eprubete de plastic cu fund rotund , diametrul-15mm , inaltime 95mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=648.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1296.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=216.00 109.2 Eprubete cilindrice cu capat rotund , 10ml, 16 x 100mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1188.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2376.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=396.00
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: Filtru
Beschreibung: 110.1 Filtru pentru dioxid de carbon CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2448.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=6120.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1020.00 110.2 Filtru pentru aspirator chirurgical pompa irigare -aspirare CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=756.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3024.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=504.00
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: Catetere
Beschreibung: 111.1 Cateter Qauick set Paradigm 6 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1440 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=14400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=46944.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=469440.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=78240.00 111.2 Cateter Qauick set Paradigm 9 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2520 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=25200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=82152.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=821520.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=136920.00 11.3 Cateter Silhouette Paradigm 13 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=35208.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=352080.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=58680.00
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: Senzor si transmitter
Beschreibung: 112.1 Senzor CANTITATE MINIMA/36 LUNI=11700 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=25200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2293200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=4939200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=823200.00 112.2 Transmitter CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=6 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7617.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=15234.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2539.00
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: Senzor Medtronic si transmitter Guardian Connect 4
Beschreibung: 113.1 Senzor Medtronic CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=360 VALOARE MINIMA/36 LUNI=35280.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=70560.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=11760.00 113.2 Transmitter Guardian Connect 4 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=6 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7617.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=15234.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2539.00
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: Transmitter Guardian Connect Link 3
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=15 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21 VALOARE MINIMA/36 LUNI=38085.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=53319.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=8886.50
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: Set sistem de monitorizare continua a glicemiei (Transmitator+Senzor)
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=540 VALOARE MINIMA/36 LUNI=60480.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=907200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=151200.00
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: Ochelari de protectie fototerapie nou nascuti
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=45000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=7500.00
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: 117 Ace spinale
Beschreibung: 117.1 Ace spinale 20 G x 88 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=900 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3240.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=8100.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1350.00 117.2 Ace spinale 22 G x 88 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=900 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=8100.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=16200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2700.00 117.3 Ace spinale 25 G x 88 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=5400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=32400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=48600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=8100.00 117.4 Ace spinale 26 G x 88 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=9000 VALOARE MINIMA/36 LUNI=64800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=81000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=13500.00 117.5 Ace spinale 27 G x 88 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=9000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=12600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=81000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=113400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=18900.00
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: Ace spinale ptr.copii 25 G x 50 mm Ace spinale - 25 G X 88 mm + introducator Ace spinale - 27 G X 88 mm + introducator
Beschreibung: 118.1 Ace spinale ptr.copii 25 G x 50 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=900 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=22500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=90000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=15000.00 118.2 Ace spinale - 25 G X 88 mm + introducator CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=45000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=90000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=15000.00 118.3 Ace spinale - 27 G X 88 mm + introducator CANTITATE MINIMA/36 LUNI=9000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=12600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=225000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=315000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=52500.00
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: Ac pentru anestezie plexala
Beschreibung: 119.1 Ac pentru anestezie plexala izolat cu bizou in unghi de 30° compatibil cu aparate de tip Stimuplex, cu posibilitatea si a pozitionarii ghidate ecografic dimensiuni: 22G 0.70 X 50mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=5400 VALOARE MINIMA/36 LUNI=205200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=307800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=51300.00 119.2 Ac pentru anestezie plexala izolat cu bizou in unghi de 30° compatibil cu aparate de tip Stimuplex, cu posibilitatea si a pozitionarii ghidate ecografic dimensiuni: 20 G 0,90 X 100 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=5400 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=307800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=410400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=68400.00 119.3 Ac pentru anestezie plexala izolat cu bizou in unghi de 30° compatibil cu aparate de tip Stimuplex, cu posibilitatea si a pozitionarii ghidate ecografic dimensiuni: 20 G 0,90 X 150 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2700 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=153900.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=205200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=34200.00 119.4 Ac pentru anestezie plexala, izolat, bizou Quincke taiat la 15º, top "pin point", compatibil cu aparate de tip Stimuplex, 22G 0,70 x 120 mm; CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=102600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=205200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=34200.00
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: Microtainere
Beschreibung: 120.1 Microtainere hematologie CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=25200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5040.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=17640.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2940.00 120.2 Microtainere biochimie CANTITATE MINIMA/36 LUNI=7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=25200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5040.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=17640.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2940.00
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: Interfata pacient pediatric ,Tub conector oxigenoterapie,Flowmetru special compatibil cu aparatele cu flux inalt de oxigen Airvo 2, aflate in dotare
Beschreibung: 121.Interfata pacient pediatric-ventilatie nazala cu debit mare, canula nazala CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=108 VALOARE MINIMA/36 LUNI=9000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=27000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4500.00 121.2 Tub conector – oxigenoterapie CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1332.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=2664.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=444.00 121.3 Flowmetru special CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=57600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=115200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=19200.00
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: Fir de sutura monofilament lent resorbabil cu ac drept dublu armat
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=432 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1296 VALOARE MINIMA/36 LUNI=10368.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=31104.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=5184.00
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: Stapler liniar drept preincarcat Rezerva pentru stapler liniar drept
Beschreibung: 123.1 Stapler liniar drept preincarcat CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=28800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=115200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=19200.00 123.2 Rezerva pentru stapler liniar drept CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=216 VALOARE MINIMA/36 LUNI=36000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=108000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=18000.00
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: Stapler cutter liniar si Rezerva pentru stapler cutter liniar cu cap curb 40 mm
Beschreibung: 124.1 Stapler cutter liniar cu cap curb 40 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=100800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=201600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=33600.00 124.2 Rezerva pentru stapler cutter liniar cu cap curb 40 mm CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=36000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=72000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=12000.00
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: Dispozitiv pt.sutura mecanica la piele
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2880 VALOARE MINIMA/36 LUNI=10800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=86400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=14400.00
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: Plase preformate
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4680.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=9360.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1560.00
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: Adeziv chirurgical
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=43200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=86400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=14400.00
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: Circuit complet ,Masca nazala/Narine, Bonete compatibile cu ventilatorul Medin
Beschreibung: 128.1 Circuit complet ventilator Medin CANTITATE MINIMA/36 LUNI=30 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=180 VALOARE MINIMA/36 LUNI=9600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=57600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=9600.00 128.2 Masca nazala/Narine compatibile cu ventilatorul Medin CANTITATE MINIMA/36 LUNI=90 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=300 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=15000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2500.00 128.3 Bonete compatibile cu ventilatorul Medin CANTITATE MINIMA/36 LUNI=90 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=300 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=15000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2500.00
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: Circuit complet si generator CPAP pentru ventilator Hamilton
Beschreibung: 129.1 Circuit complet pentru ventilator Hamilton CANTITATE MINIMA/36 LUNI=15 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=60 VALOARE MINIMA/36 LUNI=4800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=19200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=3200.00 129.2 Generator CPAP pentru ventilatorul Hamilton CANTITATE MINIMA/36 LUNI=15 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=30 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1725.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=3450.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=575.00
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: Senzor adeziv pulsoximetru
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=30 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=90 VALOARE MINIMA/36 LUNI=3000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=9000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1500.00
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: Fire de sutura cu acoperire antibacteriana
Beschreibung: 131.1 Dispozitiv control tisular cu acoperire antibacteriana USP 0 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=11880.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=118800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=19800.00 131.2 Dispozitiv control tisular cu acoperire antibacteriana USP 1 CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=118800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=297000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=49500.00 131.3 Fir rezorbabil polyglactin 910, grosime2/0, lungime fir 90cm, ac 26m, ½, varf rotund CANTITATE MINIMA/36 LUNI=432 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=864 VALOARE MINIMA/36 LUNI=7776.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=15552.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=2592.00 131.4 Fir rezorbabil polyglactin 910, grosime0, lungime fir 90cm, ac 36m, ½, varf rotund CANTITATE MINIMA/36 LUNI=432 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=864 VALOARE MINIMA/36 LUNI=13824.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=27648.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4608.00 131.5 Fir rezorbabil polyglactin 910, grosime1, lungime fir 90cm, ac 40m, ½, varf rotund CANTITATE MINIMA/36 LUNI=432 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=864 VALOARE MINIMA/36 LUNI=10800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=21600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=3600.00 131.6 Fir rezorbabil polyglactin 910, grosime2, lungime fir 90cm, ac 40m, ½, varf rotund CANTITATE MINIMA/36 LUNI=432 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=864 VALOARE MINIMA/36 LUNI=11232.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=22464.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=3744.00
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: Stent coronarian farmacologic activ acoperit cu sirolimus, cu polimer biodegradabil si acoperire abluminala
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=150 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=300 VALOARE MINIMA/36 LUNI=143250.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=286500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=47750.00
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: Stent coronarian farmacologic activ Pt-Cr acoperit cu everolimus, cu forta radiala mare si arhitectura customizata
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=150 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=300 VALOARE MINIMA/36 LUNI=127500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=255000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=42500.00
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: Stent coronarian farmacologic activ cu eliberare de everolimus, cu polimer biodegradabil si acoperire abluminala
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=150 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=300 VALOARE MINIMA/36 LUNI=247500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=495000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=82500.00
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: Stent farmacologic activ cu eliberare de sirolimus, cu polimer biodegradabil, cu spire ultrasubtiri
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=150 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=300 VALOARE MINIMA/36 LUNI=150000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=300000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=50000.00
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: Stent farmacologic activ cu eliberare de zotarolimus si polimer durabil
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=300 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=234000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=468000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=78000.00
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: Baloane de pre si postdilatare cu tehnologie de impingere
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=150 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=300 VALOARE MINIMA/36 LUNI=31500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=63000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=10500.00
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: Ghid PTCA hibrid
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=300 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=64500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=129000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=21500.00
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: Ghid PTCA pentru leziuni complexe
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=60 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=150 VALOARE MINIMA/36 LUNI=21000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=52500.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=8750.00
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: Ghid PTCA cu forta de penetrare mare
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=30 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=75 VALOARE MINIMA/36 LUNI=10500.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=26250.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=4375.00
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: Ghid PTCA cu jacheta de polimer pentru leziuni complexe
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: Cateter balon tip „cutting”
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=6 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=18 VALOARE MINIMA/36 LUNI=13200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=39600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=6600.00
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: Stent coronarian farmacologic activ acoperit cu sirolimus, fara polimer
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: Set complet suport respirator copii / nou-născut
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=28800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=72000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=12000.00
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: Ace chirurgicale
Beschreibung: Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 3/8TIP #B000, dim.1,60x100mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36 LUNI=20174.40VAL.MAX/36LUNI=30261.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=5043.60.Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 3/8, TIP #B00, dim. 1,60x95mm,12 ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=20174.40VAL.MAX/36LUNI=30261.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=5043.60.Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 3/8, TIP #B0, dim.1,60x85mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360; CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=20174.40VAL.MAX/36LUNI=30261.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6 LUNI=5043.60; Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 3/8, TIP #B1, dimensiune 1,40x80mm,12 ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=13262.40 VAL.MAX/36LUNI=19893.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6 LUNI=3315.60. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 3/8,TIP #B5, dim. 1,20x58mm,12 ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=13262.40VAL.MAX/36LUNI=19893.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6 LUNI=3315.60. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 3/8,TIP #B6,dim.1,10x55mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540 ;VAL.MIN/36LUNI=13262.40VAL.MAX/36LUNI=19893.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=3315.60. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 1/2, TIP #G1,dim.1,40x80mm,12 ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=13262.40VAL.MAX/36LUNI=19893.60;VAL. CELUI MAI MARE CS/6LUNI=3315.60. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 1/2,TIP #G2, dim.1,40x73mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360; CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=13262.40VAL.MAX/36LUNI=19893.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=3315.60. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 1/2,TIP #G3, dim. 1,30x68mm,12 ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=13262.40 VAL.MAX/36LUNI=19893.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=3315.60. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 1/2,TIP #G10,dim.0.9x38mm, 12 ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=13262.40 VAL. MAX/36LUNI=19893.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6 LUNI=3315.60. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 1/2,TIP #G11,dim. 0.8x34mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540; VAL.MIN/36LUNI=13262.40 VAL.MAX/36LUNI=19893.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=3315.60. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 1/2, TIP #G12, dim. 0.7x30mm,12 ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=13262.40 VAL.MAX/36 LUNI=19893.60; VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=3315.60. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 1/2,TIP#E000,dimensiune1.10x72mm,12ace/pachetCANT.MIN/36 LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=14601.60 VAL.MAX/36LUNI=21902.40;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=3650.40. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 1/2,TIP #E00,dim. 1.10x63mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36 LUNI=14601.60 VAL.MAX/36LUNI=21902.40;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=3650.40. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 1/2,TIP #E0, dim. 1.00x55mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=14601.60 VAL.MAX/36LUNI=21902.40;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=3650.40. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 1/2,TIP #GA1, dim. 1.60x65mm,12 ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT. MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=16416.00 VAL.MAX/36LUNI=24624.00; VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=4104.00. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 1/2,TIP #GA2, dim.1.60x60mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=16416.00 VAL. MAX/36LUNI=24624.00;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=4104.00. Ace chirurgicale,varf rotund,curbura 1/2,TIP #GA3, dim. 1.40x52mm,12 ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=16416.00 VAL.MAX/36LUNI=24624.00;VAL.CELUI MAI MARE CS/6 LUNI=4104.00. Ace chirurgicale KEITH,varf triunghiular,drepte NR.1, dim. 0.8x52mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36 LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=20174.40 VAL.MAX/36LUNI=30261.60; VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=5043.60. Ace chirurgicale KEITH,varf triunghiular,drepte NR.2, dim. 0.8x70mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360; CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=20174.40 VAL.MAX/36 LUNI=30261.60; VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=5043.60. Ace chirurgicale KEITH,varf triunghiular,drepte NR.3, dim. 0.8x65mm,12ace/pachet, CANT.MIN/36LUNI=360; CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=20174.40 VAL.MAX/36LUNI=30261.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6 LUNI=5043.60. Ace chirurgicale KEITH,varf triunghiular,drepte NR.4,dim. 0.7x55mm,12 ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36 LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=20174.40 VAL.MAX/36LUNI=30261.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=5043.60. Ace chirurgicale oftalmologice ,varf triunghiular, curbura 3/8 TIP #OB1,dimensiune 0.6x30mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36 LUNI=20174.40; VAL.MAX/36LUNI=30261.60; VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=5043.60. Ace chirurgicale oftalmologice ,varf triunghiular, curbura 3/8 TIP #OB2, dim. 0.6x24mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=20174.40;VAL.MAX/36 LUNI=30261.60;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=5043.60. Ace chirurgicale intestinale, varf rotund, curbura 1/2 TIP #PB1, dim. 0.6x50mm,12 ace/pachet CANT.MIN/36LUNI=360;CANT.MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=14601.60;VAL.MAX/36LUNI=21902.40;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=3650.40. Ace chirurgicale intestinale, varf rotund, curbura 1/2 TIP #PB2, dim. 0.7x42mm,12ace/pachet,CANT.MIN/36LUNI=360;CANT. MAX/36LUNI=540;VAL.MIN/36LUNI=14601.60;VAL.MAX/36LUNI=21902.40;VAL.CELUI MAI MARE CS/6LUNI=3650.40.
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: Clip hemostaza endoscopica rotativ
Beschreibung: 146.1 Clip hemostaza endoscopica rotativ cu deschidere 16 mm compatibil RMN, preincarcat, 10 dinti de ancorare CANTITATE MINIMA/36 LUNI=540 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI=145800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=291600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=48600.00 146.2 Clip hemostaza endoscopica rotativ cu deschidere 20 mm compatibil RMN, preincarcat, 10 dinti de ancorare CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=540 VALOARE MINIMA/36 LUNI=91800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=275400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=45900.00
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: Set electrozi multifunctionali ptr.defibrilator HEART START XL PHILIPS
Beschreibung: 147.1 Set electrozi multifunctionali adult M3713 A ptr.defibrilator HEART START XL PHILIPS CANTITATE MINIMA/36 LUNI=540 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=75600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=100800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=16800.00 147.2 Set electrozi multifunctionali copii M3713 A ptr.defibrilator HEART START XL PHILIPS CANTITATE MINIMA/36 LUNI=72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=144 VALOARE MINIMA/36 LUNI=10080.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=20160.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=3360.00 147.3 Set electrozi multifunctionali nou nascuti M3713 A ptr.defibrilator HEART START XL PHILIPS CANTITATE MINIMA/36 LUNI=36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=72 VALOARE MINIMA/36 LUNI=5040.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=10080.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=1680.00
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: Teste strip pentru indicarea nivelului de etanol din sange
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=2700 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=75600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=100800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=16800.00
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: Set replantare mana 300 x250 mm
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=6 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=9 VALOARE MINIMA/36 LUNI=720.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1080.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=180.00
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: Kit pentru tratamente de înlocuire a plasmei
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=261000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1044000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=174000.00
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: Lavete igienizare pacient
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1440 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI=79200.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=118800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=19800.00
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: Cateter venos central
Beschreibung: 152.1Cateter cu patru lumene 8F x 20 cm tratat antimicrobian CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=720 VALOARE MINIMA/36 LUNI=117000.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=234000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=39000.00 152.2 Cateter cu cinci lumene 12F x 20 cm tratat antimicrobian CANTITATE MINIMA/36 LUNI=360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=118800.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=594000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=99000.00
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: Lame metalice ptr laringoscop cu fibra optica
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI=75600.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=252000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=42000.00
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: Pansament steril super absorbant,Pansament fixator
Beschreibung: 154.1. PANSAMENT STERIL SUPER ABSORBANT PENTRU PLAGI ACUTE SI CRONICE CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=13680.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=34200.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=5700.00 154.2. PANSAMENT STERIL SUPER ABSORBANT PENTRU PLAGI INFECTATE CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=34632.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=86580.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=14430.00 154.3. PANSAMENT STERIL SUPER ABSORBANT CU STRAT DISTANTIER CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=18504.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=46260.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=7710.00 154.4. PANSAMENT STERIL SUPERABSORBANT PENTRU CANULE, CATETERE SI SISTEME DE DRENAJ CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=15696.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=39240.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=6540.00 154.5. PANSAMENT FIXATOR CU FANTA AUTOADEZIV CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=504.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=1260.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=210.00 154.6.PANSAMENT FIXARE SONDA IOT CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI=12960.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=32400.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=5400.00
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: Rola termica pentru incubator
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI=720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI=2736.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=5472.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/6 LUNI=912.00
Interne Kennung: 155