539927-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Schlammbehandlung – Odber a zhodnotenie kalov z ČOV pre PVPS, a.s. Poprad 2027 -29
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odber a zhodnotenie kalov z ČOV pre PVPS, a.s. Poprad 2027 -29
Beschreibung: Predmetom zákazky s názvom Odber a zhodnotenie kalov z ČOV pre PVPS, a.s. Poprad 2027-29“ je odber, preprava a zhodnotenie kalov vrátane spracovania kalov pre Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. (PVPS) z jednotlivých ČOV, ktorá prevádzkuje tieto ČOV.
Interne Kennung: 74/2026/ZoD/DK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513800 Schlammbehandlung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Skupina 1
Interne Kennung: 74/2026/ZoD/DK/1
Los: LOT-0003
Titel: Skupina 2
Interne Kennung: 74/2026/ZoD/DK/2
Los: LOT-0004
Titel: Skupina 3
Beschreibung: Predmetom zákazky s názvom Odber a zhodnotenie kalov z ČOV pre PVPS, a.s. Poprad 2027-29“ je odber, preprava a zhodnotenie kalov vrátane spracovania kalov pre Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. (PVPS) z jednotlivých ČOV, ktorá prevádzkuje tieto ČOV
Interne Kennung: 74/2026/ZoD/DK/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513800 Schlammbehandlung