See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego łańcucha górniczego 50x146 oraz ogniw złącznych do łańcuchów górniczych, pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego, zgodnie z postanowieniami SWZ.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego łańcucha górniczego 50x146 oraz ogniw złącznych do łańcuchów górniczych, pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego, zgodnie z postanowieniami SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 536879-2025
Interne Kennung: 4132/HZP/MWI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43613000 Teile für Kohle- oder Gesteinschrämmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego łańcucha górniczego 50x146 oraz ogniw złącznych do łańcuchów górniczych, pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny, w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego, zgodnie z postanowieniami SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.