See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek specjalistycznych w roku szkolnym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dowożenie dzieci i uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek specjalistycznych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy, na trasie z domu do placówki oświatowej i z powrotem wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowożenia – zgodnie z określonymi poniżej wymogami – we wszystkie dni, w których prowadzone są zajęcia dydaktyczno- opiekuńczo-wychowawcze w roku szkolnym 2025/2026, w tym: • przez 189 dni od dnia podpisania umowy nie wcześniej niż od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r. (dowóz do szkół), • przez 227 dni w tym również w czasie przerw świątecznych, ferii zimowych i letnich w okresie od dnia podpisania umowy nie wcześniej niż od 1 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. (dowóz do punktu przedszkolnego), • 44 dowozy do szkoły i 44 przywozy ze szkoły w okresie od dnia podpisania umowy nie wcześniej niż 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r. w następujący sposób: dowóz do szkoły w poniedziałek, a odbiór w piątek; w przypadku kiedy poniedziałek/piątek jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dowóz do szkoły nastąpi w kolejny dzień roboczy – odbiór ucznia w dzień poprzedzający (dowóz do szkoły z internatem).
Vorherige Bekanntmachung: 378714-2025
Interne Kennung: UD-VIII-WZP.271.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001