See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz produktów medycznych do prowadzenia zaawansowanych szkoleń z medycyny taktycznej do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytut Badawczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz produktów medycznych do prowadzenia zaawansowanych szkoleń z medycyny taktycznej do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytut Badawczego”. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 14 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: 41/Apteka/2026-95/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141310 Spritzen, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 33141200 Katheter, 33141615 Urinbeutel, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 18424300 Einweghandschuhe, 19520000 Kunststoffprodukte, 33141640 Dränvorrichtungen, 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 39511100 Decken, 39241200 Scheren, 33141113 Bandagen, 33141114 Verbandmull, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 33141623 Verbandkästen, 44176000 Filme, 33692100 Infusionslösungen, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 31660000 Kohleelektroden, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Igły medyczne, Strzykawki, Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi, Urządzenia i przyrządy do infuzji, Cewniki, Pojemniki na mocz, Przyrządy do anestezji i resuscytacji (9 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 33141200 Katheter, 33141615 Urinbeutel, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Rękawice jednorazowe, Produkty z tworzyw sztucznych do użytku szpitalnego, Dreny (3 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte, 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki, Materiały medyczne, Przyrządy do anestezji i resuscytacji, Igły medyczne, Koce, Nożyczki, Bandaże, Gaza medyczna. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 39511100 Decken, 39241200 Scheren, 33141113 Bandagen, 33141114 Verbandmull
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Materiały medyczne, Pomoce i artykuły szkoleniowe, Zestawy pierwszej pomocy, Taśma (5 pozycji) Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 33141623 Verbandkästen, 44176000 Filme
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Opatrunki przylepne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Kompresy. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Elektrody węglowe. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 31660000 Kohleelektroden
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Produkty z tworzyw sztucznych. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Wszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Płyny dożylne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Roztwory do wstrzykiwania. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 14
Haupteinstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen