2. Verfahren
Verfahren
Titel: Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie KCGO – mobilne urządzenia do wyposażenia PSZOK-a- zamiatarka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu do obsługi PSZOK a w ramach zadania pn.: "Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie KCGO - mobilne urządzenia do wyposażenia PSZOK-a - zamiatarka".
Interne Kennung: IP.271.84.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie KCGO - mobilne urządzenia do wyposażenia PSZOK-a - zamiatarka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup zamiatarki do obsługi PSZOK'a w ramach zadania pn.: "Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie KCGO - mobilne urządzenia do wyposażenia PSZOK-a - zamiatarka".
Menge: 1 Stück