See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 części.
Vorherige Bekanntmachung: 298239-2026
Interne Kennung: Szp.12/37/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Aktualne umowy zostały zawarte na na okres 24 mcy lub do wyczerpania wartości umowy. Z uwagi na zwiększone zapotrzebowanie zamówiona ilość nie wystarczy do końca zawartych umów. Zakup przedmiotowego asortymentu jest niezbędny dla prowadzenia właściwych procesów leczniczych u pacjentów przebywających w Szpitalu oraz dla realizacji kontraktu z NFZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Cewniki dwuświatłowe dializacyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Jałowy sprzęt jednorazowy różny
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Przyrządy do podaży żywienia
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Zestawy do podawania płynów infuzyjnych
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Różny sprzęt jednorazowy
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Elektroda do monitoringu tarczycy
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Jednorazowy system ssania i płukania
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Filtry oddechowe
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Igły do biopsji
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Jałowy sprzęt urologiczny
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Jałowy sprzęt urologiczny
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Staplery
Interne Kennung: Część 12