2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa auta dostawczego typu furgon z napędem 4x4 na potrzeby Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego, niedemonstracyjnego, samochodu dostawczego typu furgon, z napędem na cztery koła, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku poprzedzającym rok dostawy, spełniającego wymagania określone w dokumentach zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
5. Los
Los: LOT-0001