540001-2026 - Ergebnis
Tschechien – CT-Scanner – VN Brno – obměna CT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVN Brno – obměna CT
BeschreibungPředmětem plnění je nákup nového CT s minimálně 64 detektorovými řadami. Nový CT scanner umožní zvýšení diagnostické přesnosti, zkrácení vyšetřovacích časů a snížení radiační zátěže pacientů v souladu s aktuálními medicínskými standardy. Investice zároveň přispěje k optimalizaci provozních nákladů a zajištění kontinuity poskytované péče. Součástí plnění bude taktéž zajištění bezplatného záručního fullservisu v délce trvání 2 let a pozáručního fullservisu v min. trvání 6 let (s možností prolongace délky trvání plnění), spotřebního materiálu pro injektor za 8 let provozu, jejichž cena společně se splněním konkrétních požadavků zadavatele budou předmětem hodnocení. Podrobnosti jsou stanoveny v zadávací dokumentaci předmětné veřejné zakázky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách nejedná. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115100 CT-Scanner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
5. Los
LosLOT-0017
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDle zadávací dokumentace a návrhu smlouvy coby součástí zadávací dokumentace dostupné na profilu zadavatele.