2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire voorzieningen en leveren van sanitaire verbruiksartikelen
Beschreibung: Deze aanbesteding wordt opgestart vanwege het aflopen van de huidige Overeenkomst. Om de continuïteit van de levering, installatie en onderhoud van sanitaire voorzieningen en sanitaire verbruiksartikelen te waarborgen, is het noodzakelijk tijdig een nieuwe Overeenkomst af te sluiten. Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een Overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor de levering, installatie en het onderhoud van sanitaire hardware en sanitaire verbruiksartikelen. De geschatte waarde van deze opdracht bedraagt € 300.000,- exclusief btw voor de volledige looptijd van de overeenkomst, inclusief twee mogelijke verlengingen van elk 24 maanden (tot maximaal 7 jaar).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 33761000 Toilettenpapier, 33771000 Papiersanitärartikel, 39224310 Klosettbürsten, 39514300 Rollhandtücher, 85142300 Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft één (1) integrale opdracht. Gemeente Dronten heeft ervoor gekozen de opdracht niet op te delen in meerdere percelen, omdat het efficiënt en effectief is dat alle onderdelen door één (1) Opdrachtnemer worden uitgevoerd.
Interne Kennung: 1