2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni dydaktycznych dla Powiatu Malborskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia wraz z montażem, uruchomieniem do Pracowni dydaktycznych w Technikum nr 3 w Malborku, składających się z 4 zakresów, które stanowią integralną całość: A. Pracownia programowania zaawansowanych aplikacji webowych B. Pracownia programowania aplikacji internetowych C. Pracownia branżowej symulacji biznesowej D. Pracownia gospodarki materiałowej. Przedmiot zamówienia udzielony jest w całości. Projekt pn. „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie malborskim” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działanie 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Interne Kennung: ZP.272.50.2026.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 32413100 Router für Netzwerke, 37453300 Disken, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48823000 Dateiverwalter, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30237240 Webkamera, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 38520000 Scanner, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 10 do SWZ