2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisch Reizigers informatie Systeem (DRIS)
Beschreibung: GVB maakt momenteel gebruik van een centraal Dynamisch Reizigersinformatiesysteem (DRIS), inclusief bijbehorende displaysoftware, dat is ontworpen, gerealiseerd en wordt onderhouden door Strukton Systems. Dit DRIS centraal systeem wordt momenteel alleen ingezet op metrostations, maar is qua schaal en architectuur tevens geschikt voor de aansturing en het beheer van DRIS displays voor tram en bus. Het huidige onderhoudscontract voor dit systeem loopt af in 2028. Met deze marktconsultatie verkent GVB de mogelijkheden om het bestaande DRIS centraal systeem te continueren via een nieuw onderhoudscontract, dan wel te vervangen door een functioneel en technisch gelijkwaardig systeem. onbekend
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: GVB maakt momenteel gebruik van een centraal Dynamisch Reizigersinformatiesysteem (DRIS), inclusief bijbehorende displaysoftware, dat is ontworpen, gerealiseerd en wordt onderhouden door Strukton Systems. Dit DRIS centraal systeem wordt momenteel alleen ingezet op metrostations, maar is qua schaal en architectuur tevens geschikt voor de aansturing en het beheer van DRIS displays voor tram en bus. Het huidige onderhoudscontract voor dit systeem loopt af in 2028. Met deze marktconsultatie verkent GVB de mogelijkheden om het bestaande DRIS centraal systeem te continueren via een nieuw onderhoudscontract, dan wel te vervangen door een functioneel en technisch gelijkwaardig systeem.
Interne Kennung: 1