540061-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Kleidung – Dostawa obłożeń stołu operacyjnego, pościeli odzieży ochronnej 1 x użytku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa obłożeń stołu operacyjnego, pościeli odzieży ochronnej 1 x użytku
BeschreibungDostawa obłożeń stołu operacyjnego, pościeli odzieży ochronnej 1 x użytku- w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa odzieży medycznej- pakiet 1
BeschreibungDostawa odzieży medycznej- w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 1
LosLOT-0002
TitelDostawa podkładów higienicznych- pakiet 2
BeschreibungDostawa podkładów higienicznych- w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 2
LosLOT-0003
TitelDostawa podkładów - rolek- pakiet 3
BeschreibungDostawa podkładów - rolek- w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 3
LosLOT-0004
TitelDostawa prześcieradeł, pościeli z włókniny- pakiet 4
BeschreibungDostawa prześcieradeł, pościeli z włókniny- w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 4
LosLOT-0005
TitelDostawa osłonek na głowicę USG, ramienia C,przewodów medycznych- pakiet 5
BeschreibungDostawa osłonek na głowicę USG, ramienia C,przewodów medycznych- w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 5
LosLOT-0006
TitelDostawa osłony sterylnej na mikroskop CARL Zeiss KINEVO 900- pakiet 6
BeschreibungDostawa osłony sterylnej na mikroskop CARL Zeiss KINEVO 900- w ilości i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 6
LosLOT-0007
TitelDostawa pojedynczych obłożeń, zestawów serwet- pakiet 7
BeschreibungDostawa pojedynczych obłożeń, zestawów serwet - w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 7
LosLOT-0008
TitelDostawa włókniny niebieskiej, papierów, rękawów papierowo- foliowych do sterylizacji- pakiet 8
BeschreibungDostawa włókniny niebieskiej, papierów, rękawów papierowo- foliowych do sterylizacji - w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 8
LosLOT-0009
TitelDostawa zestawów zabiegowych, obłożeń neurochirurgicznych- pakiet 9
BeschreibungDostawa zestawów zabiegowych, obłożeń neurochirurgicznych- w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 9
LosLOT-0010
TitelDostawa zestawów jednorazowych do koronarografii, koronaplastyki oraz implantacji stymulatorów serca, ablacji i badań elektrofizjologicznych - pakiet 10
BeschreibungDostawa zestawów jednorazowych do koronarografii, koronaplastyki oraz implantacji stymulatorów serca, ablacji i badań elektrofizjologicznych- w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 10
LosLOT-0011
TitelDostawa obłożeń chirurgicznych - pakiet 11
BeschreibungDostawa obłożeń chirurgicznych- w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 11
LosLOT-0012
TitelDostawa obłożeń ortopedycznych - pakiet 12
BeschreibungDostawa obłożeń ortopedycznych- w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 12
LosLOT-0013
TitelDostawa obłożeń pediatrycznych, obłożeń do operacji kończyn, zestawów do cięcia cesarskiego - pakiet 13
BeschreibungDostawa obłożeń pediatrycznych, obłożeń do operacji kończyn, zestawów do cięcia cesarskiego - w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 13
LosLOT-0014
TitelDostawa serwet przeciwodleżynowych - pakiet 14
BeschreibungDostawa serwet przeciwodleżynowych - w ilościach i parametrach podanych w SWZ.
Interne KennungDL-271-39/26- pakiet 14