2. Verfahren
Verfahren
Titel: A02.55.2025 Bedrijfskleding
Beschreibung: De Gemeente Leiden wil met deze aanbesteding kleding, persoonlijke beschermingsmiddelen, schoeisel en bijbehorende dienstverlening inkopen voor werknemers van de verschillende afdelingen binnen de Gemeente Leiden, die voor het uitoefenen van hun functie specifieke kleding behoeven. De Opdracht is verdeeld in vier percelen: Perceel 1: Werkkleding en bijbehorende schoeisel, persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Perceel 2: BOA- en toezichthouderskleding (conform VNG-richtlijn) en bijbehorend schoeisel en PBM’s incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Perceel 3: Representatieve kleding incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Bijbehorend schoeisel is alleen van toepassing voor huismeesters Perceel 4: Sport- en zwembadkleding en bijbehorend schoeisel incl. bijbehorende service- en dienstverlening – via de percelenregeling. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: A02.55.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Werkkleding, PBM's en schoeisel
Beschreibung: Werkkleding en bijbehorende schoeisel, persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: BOA- en toezichthouderskleding, PBM's en schoeisel
Beschreibung: BOA- en toezichthouderskleding (conform VNG-richtlijn) en bijbehorend schoeisel en PBM’s incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Zie leidraad.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Representatieve kleding en bijbehorend schoeisel
Beschreibung: Representatieve kleding incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Bijbehorend schoeisel is alleen van toepassing voor huismeesters Zie leidraad.
Interne Kennung: 3