2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa paliw płynnych do pojazdów Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego
Beschreibung: III. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Dostawa paliw silnikowych: olej napędowy ON - CPV 09134220-5 oraz benzyna bezołowiowa E95 - CPV 09132100-4, w ilościach podanych w załączniku nr 2c formularz ofertowy (strona czwarta) do SWZ, tabela nr 3B, do zbiorników pojazdów Zamawiającego, na stacjach paliw Wykonawcy. 2. Dodatkowo: 1) możliwość bezgotówkowego, samoobsługowego mycia pojazdów KPR, o maksymalnych wymiarach: dł. 650cm x szer. 270cm x wys. 300cm, na myjniach przy oferowanych stacjach paliw Wykonawcy - CPV-50112300-6, w orientacyjnych opcjonalnych ilościach oraz szacowanych wartościach maksymalnych podanych w załączniku nr 2c do SWZ, pkt.11.1) a) - formularz ofertowy (strona piąta); 2) oraz możliwość dokonywania drobnych bezgotówkowych zakupów jednostkowych ilości: olejów silnikowych, płynów eksploatacyjnych akcesoriów do pojazdów – CPV-34300000-0, wykaz przykładowych asortymentów wraz z szacowaną opcjonalnie wartością maksymalną podany jest w załączniku nr 2c do SWZ, pkt. 11. 1) b) - formularz ofertowy (strona piąta). dostępność stacji z myjniami we wszystkich n/w strefach, spełniającymi w/w warunki będzie punktowana w kryteriach oceny ofert w zależności od ilości dostępnych myjni. 3. Dostawy, o których mowa w pkt. 1 i 2 powyżej, realizowane będą dla następujących stref: 1) Strefa nr 1 (w granicach miasta Krakowa) - dotyczy miejsc stacjonowania: a) 31-530 Kraków ul. Łazarza 14; b) 30-533 Kraków Rynek Podgórski 2; c) 30-393 Kraków ul. Babińskiego 29; d) 30-835 Kraków ul. Teligi 8; e) 31-223 Kraków ul. Wybickiego 3a; f) 32-086 Kraków Węgrzce ul. A10, nr 56; g) 30-114 Kraków ul. Kościuszki 49; h) 32-087 Kraków Zielonki ul. Galicyjska 17a; i) 31-826 Kraków oś. Złotej Jesieni 1 – Szpital im. Rydygiera; j) 30-393 Kraków ul. Żaglowa 13 a. - dla całej strefy nr 1 wymaga się minimum 6 stacji paliw Wykonawcy w wyznaczonym obszarze miasta, o którym mowa w pkt. XXVI.1) SWZ (zob.: „Uwaga” pod tabelą punktową nr 1), łącznie ze stacjami znajdującymi się przy fragmentach ulic leżących na liniach wyznaczających opisany obszar z tym, że: - minimum po 3 stacje paliw muszą znajdować się na południe i na północ od rzeki Wisły; - dla całej strefy nr 1 oferowane przez Wykonawcę stacje paliw powinny być czynne całą dobę, w każdy dzień tygodnia i umożliwiać rozliczanie zakupów na stacjach paliw bezgotówkowo; - zaoferowanie przez Wykonawcę większej ilości stacji będzie punktowane w kryteriach oceny ofert. 2) Strefa nr 2 - dot. miejsca stacjonowania - 32-043 Skała, ul. Krakowska 38; 3) Strefa nr 3 - dot. miejsca stacjonowania - 32-048 Jerzmanowice ul. Rajska 24; 4) Strefa nr 4 - dot. miejsca stacjonowania - 32-065 Krzeszowice, ul. Legionów Polskich 6; 5) Strefa nr 5 - dot. miejsca stacjonowania - 32-020 Wieliczka, Al. Powstania Styczniowego 6A; 6) Strefa nr 6 - dot. miejsca stacjonowania - 32-080 Zabierzów, ul. Kolejowa 28; 7) Strefa nr 7 - dot. miejsca stacjonowania - 32-060 Liszki Kryspinów ul. Długa 30; 8) Strefa nr 8 - dot. miejsca stacjonowania - 32-031 Mogilany ul. Bartłomieja Apostoła 21, Przychodnia Zdrowia; 9) Strefa nr 9 - dot. miejsca stacjonowania - 32-420 Gdów 270, ul. Bocheńska 370; 10) Strefa nr 10- dot. miejsca stacjonowania - 32-010 Luborzyca-Kocmyrzów 38 – Przychodnia Zdrowia; 11) Strefa nr 11 - dot. miejsca stacjonowania - 32-300 Olkusz ul. Osiecka 3A; 12) Strefa nr 12 - dot. miejsca stacjonowania - 32-329 Hutki ul. Górka 19; 13) Strefa nr 13 - dot. miejsca stacjonowania - 32-340 Wolbrom ul. Łukasińskiego 1; 14) Strefa nr 14 - dot. miejsca stacjonowania - 32-060 Nowa Wieś Szlachecka ul. Szkolna 6. dla stref nr 2 do nr 14 wymagana jest minimum 1 stacja paliw wyznaczona dla każdego miejsca stacjonowania w odległości drogowej max. 25 km od miejsca stacjonowania – dokładny opis pomiaru odległości w pkt. VI.2.4) b) oraz XXVI.1.4), pod tabelą nr 2. Oferowane przez Wykonawcę stacje paliw powinny być czynne całą dobę, w każdy dzień tygodnia i umożliwiać rozliczanie zakupów na stacjach paliw bezgotówkowo. Przy zaproponowaniu kilku stacji do obsługi jednego miejsca stacjonowania dopuszcza się aby te dodatkowe stacje były czynne minimum we wszystkie dni robocze tygodnia przez co najmniej 12 godzin na dobę. - zaoferowanie przez Wykonawcę większej ilości stacji będzie punktowane w kryteriach oceny ofert 4. Zaoferowane przez Wykonawcę paliwa, określone w pkt. III.1 niniejszej SWZ muszą spełniać wymagania jakościowe określone w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018 z późn. zm). 5. Dostawa paliw odbywać się będzie sukcesywnie w okresie obowiązywania umowy na stacji/ach paliwowej/ych Wykonawcy, w godzinach jej/ich pracy, bezpośrednio do zbiorników pojazdów Zamawiającego lub do kanistra, na warunkach opisanych w projekcie umowy załącznik nr 4 do SWZ. 6. Realizacja rozliczania tankowania powinna odbywać się w systemie bezgotówkowym, za pomocą elektronicznych kart lub innych dokumentów/urządzeń wydanych przez Wykonawcę bezpłatnie na każdy pojazd Zamawiającego - zwanych dalej "kartami". 7. Na takich samych zasadach Wykonawca umożliwi bezgotówkowe, samoobsługowe mycie pojazdów KPR na jego stacjach wyposażonych w myjnie umożliwiające mycie pojazdów o wymiarach ambulansu sanitarnego: maksymalne wymiary: dł.650cm x szer. 270cm x wys. 300cm oraz dokonywanie drobnych bezgotówkowych zakupów jednostkowych ilości: olejów silnikowych, dodatków do paliw, płynów eksploatacyjnych, akcesoriów do pojazdów KPR.
Interne Kennung: 19/PAL/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 09211100 Motorenöle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: III. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Dostawa paliw silnikowych: olej napędowy ON - CPV 09134220-5 oraz benzyna bezołowiowa E95 - CPV 09132100-4, w ilościach podanych w załączniku nr 2c formularz ofertowy (strona czwarta) do SWZ, tabela nr 3B, do zbiorników pojazdów Zamawiającego, na stacjach paliw Wykonawcy. 2. Dodatkowo: 1) możliwość bezgotówkowego, samoobsługowego mycia pojazdów KPR, o maksymalnych wymiarach: dł. 650cm x szer. 270cm x wys. 300cm, na myjniach przy oferowanych stacjach paliw Wykonawcy - CPV-50112300-6, w orientacyjnych opcjonalnych ilościach oraz szacowanych wartościach maksymalnych podanych w załączniku nr 2c do SWZ, pkt.11.1) a) - formularz ofertowy (strona piąta); 2) oraz możliwość dokonywania drobnych bezgotówkowych zakupów jednostkowych ilości: olejów silnikowych, płynów eksploatacyjnych akcesoriów do pojazdów – CPV-34300000-0, wykaz przykładowych asortymentów wraz z szacowaną opcjonalnie wartością maksymalną podany jest w załączniku nr 2c do SWZ, pkt. 11. 1) b) - formularz ofertowy (strona piąta). dostępność stacji z myjniami we wszystkich n/w strefach, spełniającymi w/w warunki będzie punktowana w kryteriach oceny ofert w zależności od ilości dostępnych myjni. 3. Dostawy, o których mowa w pkt. 1 i 2 powyżej, realizowane będą dla następujących stref: 1) Strefa nr 1 (w granicach miasta Krakowa) - dotyczy miejsc stacjonowania: a) 31-530 Kraków ul. Łazarza 14; b) 30-533 Kraków Rynek Podgórski 2; c) 30-393 Kraków ul. Babińskiego 29; d) 30-835 Kraków ul. Teligi 8; e) 31-223 Kraków ul. Wybickiego 3a; f) 32-086 Kraków Węgrzce ul. A10, nr 56; g) 30-114 Kraków ul. Kościuszki 49; h) 32-087 Kraków Zielonki ul. Galicyjska 17a; i) 31-826 Kraków oś. Złotej Jesieni 1 – Szpital im. Rydygiera; j) 30-393 Kraków ul. Żaglowa 13 a. - dla całej strefy nr 1 wymaga się minimum 6 stacji paliw Wykonawcy w wyznaczonym obszarze miasta, o którym mowa w pkt. XXVI.1) SWZ (zob.: „Uwaga” pod tabelą punktową nr 1), łącznie ze stacjami znajdującymi się przy fragmentach ulic leżących na liniach wyznaczających opisany obszar z tym, że: - minimum po 3 stacje paliw muszą znajdować się na południe i na północ od rzeki Wisły; - dla całej strefy nr 1 oferowane przez Wykonawcę stacje paliw powinny być czynne całą dobę, w każdy dzień tygodnia i umożliwiać rozliczanie zakupów na stacjach paliw bezgotówkowo; - zaoferowanie przez Wykonawcę większej ilości stacji będzie punktowane w kryteriach oceny ofert. 2) Strefa nr 2 - dot. miejsca stacjonowania - 32-043 Skała, ul. Krakowska 38; 3) Strefa nr 3 - dot. miejsca stacjonowania - 32-048 Jerzmanowice ul. Rajska 24; 4) Strefa nr 4 - dot. miejsca stacjonowania - 32-065 Krzeszowice, ul. Legionów Polskich 6; 5) Strefa nr 5 - dot. miejsca stacjonowania - 32-020 Wieliczka, Al. Powstania Styczniowego 6A; 6) Strefa nr 6 - dot. miejsca stacjonowania - 32-080 Zabierzów, ul. Kolejowa 28; 7) Strefa nr 7 - dot. miejsca stacjonowania - 32-060 Liszki Kryspinów ul. Długa 30; 8) Strefa nr 8 - dot. miejsca stacjonowania - 32-031 Mogilany ul. Bartłomieja Apostoła 21, Przychodnia Zdrowia; 9) Strefa nr 9 - dot. miejsca stacjonowania - 32-420 Gdów 270, ul. Bocheńska 370; 10) Strefa nr 10- dot. miejsca stacjonowania - 32-010 Luborzyca-Kocmyrzów 38 – Przychodnia Zdrowia; 11) Strefa nr 11 - dot. miejsca stacjonowania - 32-300 Olkusz ul. Osiecka 3A; 12) Strefa nr 12 - dot. miejsca stacjonowania - 32-329 Hutki ul. Górka 19; 13) Strefa nr 13 - dot. miejsca stacjonowania - 32-340 Wolbrom ul. Łukasińskiego 1; 14) Strefa nr 14 - dot. miejsca stacjonowania - 32-060 Nowa Wieś Szlachecka ul. Szkolna 6. dla stref nr 2 do nr 14 wymagana jest minimum 1 stacja paliw wyznaczona dla każdego miejsca stacjonowania w odległości drogowej max. 25 km od miejsca stacjonowania – dokładny opis pomiaru odległości w pkt. VI.2.4) b) oraz XXVI.1.4), pod tabelą nr 2. Oferowane przez Wykonawcę stacje paliw powinny być czynne całą dobę, w każdy dzień tygodnia i umożliwiać rozliczanie zakupów na stacjach paliw bezgotówkowo. Przy zaproponowaniu kilku stacji do obsługi jednego miejsca stacjonowania dopuszcza się aby te dodatkowe stacje były czynne minimum we wszystkie dni robocze tygodnia przez co najmniej 12 godzin na dobę. - zaoferowanie przez Wykonawcę większej ilości stacji będzie punktowane w kryteriach oceny ofert 4. Zaoferowane przez Wykonawcę paliwa, określone w pkt. III.1 niniejszej SWZ muszą spełniać wymagania jakościowe określone w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018 z późn. zm). 5. Dostawa paliw odbywać się będzie sukcesywnie w okresie obowiązywania umowy na stacji/ach paliwowej/ych Wykonawcy, w godzinach jej/ich pracy, bezpośrednio do zbiorników pojazdów Zamawiającego lub do kanistra, na warunkach opisanych w projekcie umowy załącznik nr 4 do SWZ. 6. Realizacja rozliczania tankowania powinna odbywać się w systemie bezgotówkowym, za pomocą elektronicznych kart lub innych dokumentów/urządzeń wydanych przez Wykonawcę bezpłatnie na każdy pojazd Zamawiającego - zwanych dalej "kartami". 7. Na takich samych zasadach Wykonawca umożliwi bezgotówkowe, samoobsługowe mycie pojazdów KPR na jego stacjach wyposażonych w myjnie umożliwiające mycie pojazdów o wymiarach ambulansu sanitarnego: maksymalne wymiary: dł.650cm x szer. 270cm x wys. 300cm oraz dokonywanie drobnych bezgotówkowych zakupów jednostkowych ilości: olejów silnikowych, dodatków do paliw, płynów eksploatacyjnych, akcesoriów do pojazdów KPR. 8. Wykonawca musi zapewnić przesyłanie drogą elektroniczną zestawień wykonanych transakcji przed lub razem z fakturą za dokonane transakcje.