540080-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Erdgas – HUN-REN Földgáz beszerzés 2026-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: HUN-REN Földgáz beszerzés 2026-2027
Beschreibung: Gázminőségi előírásoknak megfelelő földgáz energia beszerzése a HUN-REN Közponz és az általa irányított intézetek részére teljes ellátás alapú földgáz adásvételi szerződéssel Szerződés keretében lehívható földgáz mennyisége 8 332 080 kWh. Mennyiségi eltérés a szerződött mennyiség 30%-a. A teljes lehívható mennyiség 10 831 704 kWh. A lehívható mennységeket intézményenként a műszaki melléklet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001417052026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Földgázenergia beszerzése 2026 -2027.
Beschreibung: Földgázenergia szállítása a HUN-REN Központ dokumentációban felsorolt Intézményei felhasználási helyeinek részére 2026.10.01 06 óra – 2027.10.01. 06. óra időtartamra vonatkozóan teljes ellátás alapú földgáz szállítási szerződés keretében. Szerződés keretében lehívható földgáz mennyisége 8 332 080 kWh. Mennyiségi eltérés a szerződött mennyiség 30%-a. A teljes lehívható mennyiség 10 831 704 kWh. A lehívható mennységeket intézményenként a műszaki melléklet tartalmazza. A szállított földgáz a 19/2009. (I. 30.) Korm. rendelet 11. számú mellékletében foglaltaknak megfelelően a 2H szerinti követelményeket kielégítő minőségű földgáz, amely a nagynyomású földgáz szállítórendszeren történő szagosítással megfelel a műszaki-biztonsági követelményeknek.
Interne Kennung: EKR001417052026/1