2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa drogi dla rowerów w ciągu drogi powiatowej nr 4626 P na odcinku Trojanów-Chełmce
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania w formule „zaprojektuj i wybuduj”, obejmującego wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej budowy drogi dla rowerów wraz z niezbędną infrastrukturą uzupełniającą, na podstawie której możliwa będzie realizacja inwestycji zarówno pod względem formalno-prawnym jak i technicznym oraz wykonanie robót zgodnie z tą dokumentacją projektową. 2. Przedmiot zamówienia swym zakresem obejmuje w szczególności wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem na rzecz i w imieniu Zamawiającego decyzji ZRID oraz budowę drogi dla rowerów w ciągu drogi powiatowej nr 4626 P na odcinku Trojanów-Chełmce wraz z niezbędną infrastrukturą uzupełniającą. 3. Szczegółowy zakres zamówienia określają: załącznik nr 1 do SWZ (Program funkcjonalno-użytkowy) oraz załącznik nr 9 (Istotne postanowienia umowy). W przypadku rozbieżności w zapisach powyższych dokumentów, pierwszeństwo mają uregulowania wskazane w Istotnych postanowieniach umowy. 4. Wykonawca udzieli co najmniej 5-letniej rękojmi za wady na wykonany przedmiot zamówienia, licząc od dnia odbioru końcowego.
Interne Kennung: ZP.272.1.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45233162 Bau von Fahrradwegen
5. Los
Los: LOT-0001